Zerex Ultragold pre mužov, ktorí chcú byť dlho sexuálne aktívni

Čo je to Zerex Ultragold?

Problémy s erekciou, nízkym libidom a neplodnosťou trápia stále viac mužov. Dobrou správou však je, že tieto ťažkosti majú riešenia a možno ich liečiť v každom veku. Platí, že čím je muž starší, tým má väčší nedostatok testosterónu. Na trhu je veľa rôznych prípravkov, ktoré zvyšujú hladinu testosterónu a pomáhajú skvalitniť sexuálny život každého muža. Zďaleka nie všetky sú dostatočne kvalitné. Pozor by ste si mali dať predovšetkým na rôzne lacné náhrady a napodobeniny.

Veľmi obľúbeným prípravkom, ktorý je podľa mnohých mužov účinný, je Zerex Ultragold. Pod značkou ZEREX sú ale dostupné tri produkty:

 • Zerex Ultragold – je vyvinutý primárne pre mužov starších než 40 rokov.
 • Zerex Klasik – je vhodný v prípade slabej erekcie. Jeho účinky sa dostavia do 60 minút od užitia.
 • Zerex Extralong – podporuje celkovú výdrž muža. Predlžuje pohlavný styk až o 30 minút.
ZEREX Ultragold

ZEREX Ultragold

Rád by som sa v tomto článku venoval prvému menovanému – Zerex Ultragold. Ako už vyššie uvádzam, tento prípravok je určený najmä pre mužov po 40. roku života. Medzi jeho hlavné účinky patrí podpora sexuálneho apetítu a zvýšenie hladiny testosterónu, ku ktorého úbytku dochádza u mužov s postupujúcim vekom. Produkt obsahuje všetky potrebné minerály a vitamíny, ktoré podporujú zdravú funkciu pohlavných orgánov. Zerex Ultragold je určený pre každodenné užívanie. Je dôležité ho užívať pravidelne a dlhodobo minimálne po dobu 3 až 5 mesiacov. Môžete ho kombinovať s ďalšími prípravkami značky Zerex.

Prečo si vybrať Zerex Ultragold?

Značka Zerex má medzi mužmi veľmi pevné postavenie a patrí k najznámejším produktom, ktoré sa zameriavajú na zvýšenie libida a podporu potencie mužov. Ide o certifikovaný výrobok, ktorý je dostupný bez lekárskeho predpisu. Zerex Ultragold dlhodobo udržuje sexuálnu kondíciu. Značka Zerex je originál, bohužiaľ na trhu existujú rôzne lacnejšie náhrady a napodobeniny, na ktoré je potrebné si dať pozor.

Zloženie

Ako ukazuje príbalový leták, jedná sa o čisto prírodné zloženie. Je potrebné si uvedomiť, že naše telo z veľkej časti ovplyvňujú hormóny. U žien sú to estrogény, u mužov testosterón. Pokiaľ dochádza k úbytku testosterónu, čo je postupom veku prirodzené, následkom je únava, menej energie, náladovosť a horší fyzický výkon. To možno tak trochu prirovnať k ženskej menopauze. S úbytkom testosterónu sa stretávajú muži po 30-ke. Ešte výraznejší pokles prichádza po 40. roku. A preto je tu produkt Zerex Ultragold, ktorý je svojim zložením vhodný práve pre mužov po 40-ke.

 • Tribulus terrestris čiže Kotvičník zemný s obsahom cenných saponínov až 40%. Kotvičník podporuje hladinu pohlavných hormónov, zvyšuje libido. Ide o prírodný stimulant testosterónu. Táto prísada nesmie chýbať v tabletách určených na mužskú potenciu.
 • Maca peruánska je ďalšou cennou zložkou kapsúl Zerex Ultragold. Často ju nazývajú „Peruánsky ženšen“. Ide o adaptogénnu rastlinu, ktorá pochádza z peruánskych Ánd. Jej liečivé účinky sa využívajú od nepamäti. Prášok získaný z koreňa Maca posilňuje organizmus, účinkuje ako prírodné afrodiziakum, podporuje rast svalovej hmoty a priaznivo pôsobí aj na prostatu.
 • Schizandra chinensis je drevitá liana pochádzajúca z východnej Ázie. Plody Schizandry stimulujú cievny systém, zvyšujú odolnosť organizmu, uvoľňujú psychické napätie a zmierňujú depresívne stavy. Perfektne pôsobí aj proti únave.
 • Zinok patrí spoločne s horčíkom medzi najdôležitejšie minerálne látky, ktoré naše telo potrebuje. Nachádza sa v tkanivách. Podieľa sa na delení buniek a pôsobí ako antioxidant. Nedostatok zinku môže viesť k neplodnosti, k umocneniu stresu a k urýchleniu procesu starnutia. Zinok zlepšuje aj kvalitu spermií.
 • Glukonán meďnatý je zodpovedný za farbu pokožky a vlasov. Ide o významný antioxidant.
 • Vitamíny B2, B6, B12. Tieto vitamíny skupiny B zabezpečujú správnu funkciu nášho organizmu a ich nedostatok môže viesť k únave, zlej nálade či ekzémom.

Zerex Ultragold vďaka svojmu komplexnému zloženiu dáva mužskému telu všetko potrebné. Pomáha tak zabrániť prirodzenému úbytku testosterónu a zníženiu chuti na sex.

Cena a objednávka

Cena sa môže líšiť podľa toho, kde produkt kúpite. Na webových stránkach predajcu www.zerex.sk je tento prípravok k dostaniu za najlepšiu cenu 65 €. Jedno balenie tohto výživového doplnku obsahuje 120 kapsúl. Vystačí vám na dva mesiace. K cene výrobku je potrebné si pripočítať poštovné 3,50 € alebo 4,50 € za kuriéra UPC. Platiť môžete na dobierku alebo prevodom peňazí. Pri nákupe nad 70 € je doprava zadarmo.

Otázky a odpovede – čo vás najviac zaujíma?

Tabletky Zerex Ultragold sú obľúbené medzi mužmi po 40-ke

Tabletky Zerex Ultragold sú obľúbené medzi mužmi po 40-ke

1. Aké sú hlavné účinky Zerex Ultragold?

Zerex je prípravok vyrobený v USA. Vyznačuje sa týmito účinkami:

 • Zvyšuje hladinu testosterónu v tele
 • Má priaznivý vplyv na plodnosť, erekciu, sexuálny výkon a prostatu
 • Potlačuje únavu a podporuje imunitný systém

2. Má Zerex Ultragold vedľajšie účinky?

Zerex Ultragold nemá žiadne vedľajšie účinky. Nemusíte sa teda obávať bolesti hlavy ani podráždeného žalúdka.

3. Pre koho je Zerex Ultragold vhodný?

Tento produkt je primárne určený pre dospelých mužov po 40-ke. Užívať ho ale môžu aj mladší muži. Jednotlivé produkty Zerex môžete kombinovať. Svojimi účinkami sa vzájomne dopĺňajú.

4. Dá sa Zerex Ultragold kúpiť v lekárni?

Tento doplnok stravy je dostupný v internetových lekárňach a vo vybraných e-shopoch so zdravou výživou. Odporúčam ho ale kúpiť priamo na webe distribútora https://zerex.sk.

5. Ako sa Zerex Ultragold užíva?

Prípravok je vhodné užívať 2 krát denne po jednej kapsuly. Najlepšie ráno a večer súčasne s jedlom. Výrobca ho odporúča užívať minimálne po dobu 3 mesiacov.

6. Pre koho nie je tento prípravok vhodný?

Zerex Ultragold by nemali užívať ľudia, ktorí mali v minulosti alergickú reakciu na podobné prípravky, ľudia so srdcovou poruchou alebo závažnou poruchou pečene. Nie je vhodný pre ľudí s poruchou sietnice, vredovou poruchou alebo zvýšenou krvácavosťou. Výrobok nie je určený deťom ani mladistvým.

Recenzie a skúsenosti s užívaním Zerex Ultragold

Tablety Zerex Ultragold sú najdrahšie z portfólia produktov Zerex. Napriek tomu možno považovať cenu 65 €  za 1 balenie ako lepší priemer. Vystačí vám na dva mesiace. Navyše v prípade nespokojnosti môžete prípravok vrátiť a získať tak svoje peniaze späť. Pri objednávke nad 100 € dostanete aj malý darček. Všeobecne platí, že čím viac balení si zaobstaráte, tým bude konečná cena výhodnejšia. Väčšina recenzií na tento prípravok je kladných. Zákazníci oceňujú predovšetkým prírodné zloženie, dobrú povesť značky Zerex a jednoduché užívanie. Niekomu vadí vyššia cena, čo je pochopiteľné, zvlášť u dlhodobého užívania. Veľkej obľube sa tento prípravok teší aj u našich českých susedov.

Samozrejme stretol som sa aj s negatívnymi alebo neutrálnymi skúsenosťami. Sú takí, ktorí nespozorovali žiadnu zmenu ani po dlhodobom užívaní. Nezostáva teda než vyskúšať. Ja osobne si myslím, že značka ZEREX je TOP vo svojej kategórii. Budem ale rád, keď sa podelíte o svoje skúsenosti v komentároch pod článkom.

TIP NA ZÁVER: Dostupné alternatívy k Zerex Ultragold sú napr. produkty Primulus a TestoMax. Prípadne si preštudujte celý zoznam produktov na podporu hladiny testosterónu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist