Vimax. Recenzia kanadských tabletiek na erekciu.

3

Vimax je kanadský výživový doplnok, ktorý je na trhu už viac ako desať rokov. Uvádza sa, že ma 95% úspešnosť a že za ten čas pomohol už viac ako 2 miliónom mužov. Vimax je klinicky testovaný, má 100% prírodné zloženie, pri jeho užívaní sa neprejavujú nepriaznivé vedľajšie účinky.

Výživový doplnok Vimax
Výživový doplnok Vimax

Účinky Vimaxu

  • predĺženie pohlavného styku
  • zbavenie predčasnej ejakulácie
  • zbavenie problémov s erekciou
  • zvýšenie chuti do sexu a celkový sexuálny výkon
  • silnejšie a intenzívnejšie orgazmy
  • zväčšenie penisu

Tento výživový doplnok by ste si mali kúpiť v prípade, ak Vašim hlavným problémom je malý penis resp. veľkosť penisu. Vimax si celosvetovo vyslúžil mnoho pozitívnych ohlasov práve vďaka svojej schopnosti spraviť penis pevnejším, dlhším a hrubším. Uvádza sa, že spôsobí nárast penisu o 2cm do dĺžky a 25% do hrúbky. Výsledky sú samozrejme individuálne a môžu sa líšiť prípad od prípadu.

Zľavový kupón

Znížená cena na tablety VIMAX v podobe zľavového kupónu
Znížená cena na tablety VIMAX v podobe zľavového kupónu

TU sa dočítate ako môžete zľavový kupón použiť.

Akým spôsobom VIMAX účinkuje ?

Penis je zložený z tkaniva, ktoré vytvára tri samostatné toporivé telesá. Tieto telesá sa pri vzrušení rozširujú a napĺňajú krvou ,tak umožňujú mužovi dosiahnuť erekciu. Avšak kapacita týchto telies je obmedzená a tým je obmedzená aj dĺžka a hrúbka penisu pri erekcii. Tabletky Vimax spôsobujú rozšírenie kapacity týchto toporivých telies a tým spôsobujú zväčšenie penisu a vďaka jeho lepšiemu prekrveniu aj zlepšenie erekcie.

Otvorené balenie tabletiek Vimax
Otvorené balenie tabletiek Vimax

Kedy sa prejavia účinky VIMAXu?

Tabletky Vimax sa užívajú dlhodobo, každý deň ráno jedna tabletka po jedle. Najvýraznejšie zmeny by ste mali pozorovať v 3. až 4. mesiaci. Keďže ide o doplnok stravy, môžete ich pokojne užívať aj dlhšie. Podstatná informácia ale je, že výrobca udáva, že po užívaní minimálne 3. – 4. mesiacov sú zmeny veľkosti penisu trvalé a zostanú aj po vysadení Vimaxu.

Napriek tomu, že výrobca prezentuje, že ide o najlepší a najúčinnejší výživový doplnok na skvalitnenie sexuálnych funkcií, neponúka možnosť vrátenia peňazí pri už čiastočne spotrebovanom balení, ako tomu bolo pri E-reX 24. Garancia vrátenia peňazí sa vzťahuje na neotvorené balenia v lehote 30 dní od doručenia zásielky.

V našom hodnotení sme Vimax zaradili na druhé miesto, no lepší produkt, ktorý kombinuje  zlepšenie erekcie so zväčšením penisu nenájdete. Asi aj preto sa zvykne často falšovať. Ak sa pre tento výrobok rozhodnete, neriskujte a kúpte si ho od oficiálneho distribútora pre Slovenskú a Českú republiku. VIMAX za odskúšanie určite stojí, nasvedčuje tomu jeho zloženie a mnohí spokojní zákazníci z celého sveta.

Máte rovnaký názor, alebo opačný? Napíšte ho do komentárov pod týmto článkom.

 

3.7/5 - (8 votes)

3 KOMENTÁRE

  1. Škoda že to nefunguje pre každého:( prvy mesiac bol super proste všetko čo ste sľubovali ale potom prišiel ten druhy mesiac. Vsetko sa stratilo aj to co bolo predtym som sklamaný stoho myslel som ze sa to zlepší. Chcel by som naspäť svoje peniaze

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.