Erexan – recenzia prírodných tabletiek na potenciu

Dnes Vám predstavím produkt o ktorého existencii už nejaký ten čas viem. K recenzii som sa dostal ale až dnes. Ide o tabletky EREXAN. Sú určené pre mužov na zlepšenie ich sexuálneho života. Erexan patrí do portfólia produktov európskej spoločnosti Augeri Nutraceuticals, ktorej činnosť sa úzko zameriava na výrobu produktov pre zlepšovanie kvality života dospelých ľudí v rôznych špecifických oblastiach.

Erexan

Erexan – na podporu mužskej potencie

Prečo si vybrať Erexan podľa výrobcu:

 • tvrdá erekcia už do 60 minút
 • predĺženie pohlavného styku
 • zvýšenie chuti na sex
 • overená náhrada Viagry
 • bez lekárskeho predpisu

Uvádzaná účinnosť Erexanu:

 • 71% muži, ktorí potvrdili silné zlepšenie erekcie
 • 82% muži, ktorí potvrdili výrazné zosilnenie orgazmu
 • 64% muži, ktorí uvádzajú zvýšenú chuť na sex
 • 56% muži, ktorí potvrdili významné predĺženie sexu

Zloženie

Spoločnosť Augeri Nutraceuticals uvádza, že práve vďaka spomínanej úzkej špecializácii dokážu vyrábať produkty, ktoré obsahujú dokonalé pomery účinných zložiek. Tieto presné pomery následne umožňujú dokonalú synergiu účinných látok, vďaka čomu sú ich produkty silnejšie ako má konkurencia a samozrejme bez vedľajších účinkov. Výroba prebieha v certifikovaných priestoroch, ktoré spĺňajú prísne normy HACCP. Predajca na svojom webe taktiež zverejňuje „Protokol o skúške“.

Tabletky Erexan

Výzor tabletiek Erexan

Ako si môžete všimnúť, zloženie je porovnateľné s inými produktami. Pomery jednotlivých zložiek sú ale rozdielne a práve kvôli tomuto pomeru je podľa výrobcu Erexan omnoho účinnejší ako iné produkty z tohto segmentu. Na stránke predajcu je pekne rozpísané ako jednotlivé prírodné zložky a aminokyseliny spoločne pôsobia na dosiahnutie spoločného cieľa, ktorým je lepšia erekcia. Erexan neobsahuje žiadne prídavné látky ani farbivá.

Užívanie

Užívanie je dá sa povedať rovnaké ako pri väčšine produktov tohto zamerania tj. 1 až 2 tabletky 1 hodinu pred pohlavným stykom. Účinnosť je do 36 hodín. Denne by ste mali užiť maximálne dve tabletky. Prípravok je nevhodný pre ženy, mužov mladších ako 18rokov a taktiež pre mužov, ktorí trpia kardiovaskulárnymi problémami. O skúsenostiach svojich pacientov s užívaním Erexanu napísal vyjadrenie urológ Dr. Andrej Macháč.

Balenia

Jedno balenie Erexanu obsahuje 15 kapsúl. V eshope sú k predaju 4 typy balíčkov, ktoré obsahujú buď jedno, dve, tri, alebo štyri balenia. Čím väčší balíček, tým výhodnejšia cena. Pri Erexane nie je viac typov toboliek, ktoré by slúžili na jednotlivé sexuálne problémy, ale jedna kapsula má pozitívne ovplyvňovať všetky problémy naraz. Čo ma prekvapilo v negatívnom smere je, že pri tomto produkte nie je možné zakúpenie len jednej tabletky na skúšku. Momentálne daná varianta nie je v ponuke eshopu.

Cena

Spomedzi tabletiek na potenciu, ktoré sa (primárne) majú užívať len pred sexuálnym stykom je Erexan najlacnejší voľno predajný produkt. Pri najmenšom balení, ktoré stojí 24,9 € a obsahuje 15 kapsúl, vyjde jedna kapsula len 1,66 €. Navyše môžete využiť náš zľavový kupón a ušetriť ešte 2 €, vtedy jedna kapsula vyjde len na 1,53 € . Samozrejme pri kúpe viacerých balení naraz bude cena ešte nižšia.

Zľava 2€ na tabletky Erexan

Zľava 2€ na tabletky Erexan

Podmienky a spôsob využitia zľavového kupónu nájdete TU.

Záruka vrátenia peňazí

Ako už býva zvykom, predajca na dôkaz účinnosti poskytuje záruku vrátenia peňazí. Je ale dôležité myslieť na to, že môžete vrátiť len neotvorené balenia. To znamená, že za odskúšanie Erexanu zaplatíte minimálne jedno celé balenie a vrátiť môžete až ostatné neotvorené balenia, ak ste si ich kúpili viac naraz.

Sú možné zásielky do krajín EU ?

Predajca mimo Slovenska zasiela Erexan aj do Českej Republiky. Diskrétne zabalený balík Vám príde na dobierku priamo do Vašich rúk. Platiť budete v Českých korunách. Cenu tovaru prepočíta kuriérska spoločnosť podľa aktuálneho kurzu. Cena za dobierku je 5,9 €.

Videorecenzie

Mne osobne ale pripadajú ako umelo vyprodukované predajcom.

Kúpiť na podporu erekcie Erexan, alebo iný produkt?

K negatívam by som zaradil, že na internete nenájdete veľa zmienok od užívateľov Erexanu. Ani na heureke nie je momentálne žiadna recenzia. Najviac vyjadrení (väčšina z nich bola pozitívna) užívateľov som našiel v komentároch pod PR článkom o Erexane. Na druhej strane to je pochopiteľné, keďže Erexan nie je na Slovensku dlho v predaji. Druhé negatívum je, že nie je možnosť kúpy len jednej tabletky na skúšku.

Pozitívne je to, že Erexan sa momentálne predáva za bezkonkurenčnú cenu.

Máte vlastné skúsenosti s Erexanom? Vyjadrite svoje názory v komentároch pod článkom.

Comments
 1. 5 rokov ago
  • 5 rokov ago
 2. 5 rokov ago
  • 5 rokov ago
  • 5 rokov ago
 3. 5 rokov ago
 4. 5 rokov ago
  • 5 rokov ago
 5. 5 rokov ago
 6. 5 rokov ago
 7. 5 rokov ago
 8. 5 rokov ago
  • 4 roky ago
 9. 5 rokov ago
 10. 5 rokov ago
 11. 5 rokov ago
 12. 5 rokov ago
 13. 5 rokov ago
 14. 4 roky ago
 15. 4 roky ago
 16. 3 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist