O portáli

www.IMPOTENT.sk

Budeme hádať. Máte problém. Váš problém sa týka mužskej potencie a volá sa impotencia, odborne povedané erektilná dysfunkcia. Tým, že ste na našom webe, sa dá predpokladať, že hľadáte informácie o danej problematike, a že najskôr neplánujete absolvovať odborné vyšetrenie u lekára – urológa. Čo je určite chyba ! Žiadne prečítané informácie na internete nenahradia odborné vyšetrenie u lekára. Je potrebné brať do úvahy, že poruchy erekcie sú často len prejavom iného ochorenia (napr. srdcovocievne a neurologické ochorenia), ktorého odstránením vyriešite aj Váš problém s erekciou.

Internetový portál impotent.sk sa primárne zameriava na problematiku mužskej potencie a sexuológie, preto niektoré uverejnené články, obrázky a videá nemusia byť vhodné pre deti a mladistvých.Spoločnosť prevádzkujúca tento portál nie je predajcom uverejnených produktov.

Internetový portál IMPOTENT.sk
Píšeme články s erotickou tematikou a články o sexuálnych poruchách.  S maximálnym dôrazom na slušnosť a poučnosť.

Pre návštevníkov nášho portálu, ktorí sa aj napriek nášmu upozorneniu rozhodli nenavštíviť lekára, sme pripravili malý prieskum a recenzie najznámejších doplnkov stravy na podporu erekcie. Prečo práve doplnkov stravy? Lebo sú vyrábané na prírodnej báze, sú bez vedľajších účinkov a nie sú viazané na lekársky predpis. Dúfame, že Vám náš prieskum a publikované články pomôžu, a že Vás navedú tým správnym smerom.

Informácie uverejnené na týchto stránkach sú zovšeobecnené a len informatívne. V žiadnom prípade nenahradzujú nevyhnutný odborný posudok v diagnostickom zariadení. Nie je možné posúdiť závažnosť Vášho stavu bez predchádzajúceho lekárskeho vyšetrenia.