Proerecta: Výživové doplnky nielen pre lepšiu erekciu

0

S pribúdajúcim vekom je u mužov bežné, že sa u nich objaví nejaká forma poruchy erekcie. Ide o problém, ktorý dokáže výrazne znížiť kvalitu sexuálneho života. Spoločnosť Proerecta ponúka niekoľko produktov zameraných na riešenie intímnych problémov. Mnohí muži o týchto poruchách nerozprávajú. Myslia si, že ich to robí menej „mužnými“ a pociťujú hanbu. V dnešnej dobe je však veľa možností, ako riešiť problémy s potenciou. Jednou z nich sú aj výživové doplnky od Proerecta.

O spoločnosti Proerecta

Keď už si kupujete výživový doplnok, je dobré vedieť niečo o jeho pôvode. Proerecta je značka českej firmy eMarkest. Spoločnosť má viac ako 10-ročné skúsenosti s výrobou a predajom doplnkov stravy pre mužov. Rozhodne sa teda nemusíte obávať, že kupujete niečo neznáme a neoverené.

Okrem dlhoročných skúseností hovoria v prospech značky Proerecta aj hodnotenia zákazníkov. Na československom trhu si ich produkty našlo už viac ako 50-tisíc priaznivcov, ktorí nakúpili vyše 200-tisíc balení. Vďaka účinnej receptúre a výhodnej cene tieto výživové doplnky získavajú v recenziách množstvo pozitívnych hodnotení. Počet zákazníkov preto neustále narastá.

Produkty Proerecta

Intímne problémy prichádzajú v rôznych formách, následkom čoho sú očakávania zákazníkov rozdielne. Spoločnosť Proerecta si tento fakt uvedomuje, preto má vo svojej ponuke viacero produktov s odlišným zameraním. Či už chcete podporiť tvorbu spermií, alebo hľadáte spôsob ako vyvolať kvalitnú erekciu, Proerecta má riešenie.

6 rôznych produktov Proerecta
Pod značkou Proerecta nájdete produkty nielen pre mužov, ale i ženy

V tomto článku vám poskytneme prehľad výživových doplnkov značky Proerecta s ich stručným popisom. Pred nákupom a užitím si však určite prečítajte podrobnejšie informácie o vybranom produkte na webe Proerecta, prípadne sa poraďte s vašim lekárom.

  • Proerecta Klasik – mali ste náročný deň v práci alebo máte stres z prvého spoločného večera s novou partnerkou? Ak nechcete, aby bola vaša erekcia ovplyvnená únavou a neistotou, užite toboľky Proerecta Klasik a do hodiny by sa mala dostaviť kvalitná a pevná erekcia spolu so zvýšenou chuťou na sex.
  • Proerecta Shot – ide o riešenie slabej erekcie vo forme nápoja, ktorý je taktiež určený na nepravidelné užívanie. Vypite fľaštičku Proerecta Shot pol hodinu pred sexom a bylinné extrakty sa postarajú o podporu mikrocirkulácie a libida s rýchlym nástupom účinku.
  • Proerecta Long – ak hľadáte dlhodobé riešenie na podporu nielen erekcie a libida, ale aj celkovej vitality a imunity, Proerecta Long bude dobrou voľbou. Okrem rastlinných výťažkov zameraných na podporu mikrocirkulácie obsahuje aj množstvo vitamínov a minerálov.
použi kód "ZLAVA10" a získaj zľavu 10 %
  • Proerecta Prostate – u mužov vyššieho veku je prostata častým zdrojom zdravotných problémov. Či už ste ich začali pociťovať, alebo chcete prostate a močovým cestám preventívne poskytnúť ochranu, Proerecta Prostate je produkt určený pre vás.
  • Proerecta Women – značka Proerecta nemyslí iba na intímne zdravie mužov. V jej ponuke nájdete aj výživový doplnok Proerecta Women určený pre nežné pohlavie. Na podporu zdravia využíva silu výťažkov z bylín, ktoré sú doplnené o minerály a vitamíny. Napomáha k dosiahnutiu hormonálnej rovnováhy a zmierneniu komplikácií spojených s menštruáciou.
TIP: Oficiálny e-shop Proerecta.com zákazníkom ponúka lákavé cenové zvýhodnenie pri nákupe viacerých balení výživových doplnkov.

Výrobky s overenou kvalitou

Zdravie a spokojnosť zákazníkov je pre značku Proerecta na prvom mieste. Vďaka tomu si dali záležať na výrobe výživových doplnkov, ktoré za bežných okolností nemajú vedľajšie účinky. Samozrejme, ak máte srdcovo-cievne problémy a užívate iné lieky či doplnky, môžu nastať komplikácie. V takom prípade sa pred nákupom a užitím produktov Proerecta určite poraďte so svojím lekárom.

problémy so srdcom
Ak máte kardiovaskulárne problémy, pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom

Ak u vás spomínané rizikové faktory nie sú prítomné, nemáte dôvod na obavy. Proerecta si zloženie každého produktu vytvorila sama a ručí za jeho bezpečnosť a spoľahlivosť. Na ich webstránke nájdete zloženia jednotlivých produktov, takže presne viete, čo si objednávate. Okrem toho zverejňujú certifikáty a protokoly, ktoré získali buď jednotlivé produkty, alebo celý proces výroby. Majú aj mikrobiologické analýzy, ale aj potvrdenia o kvalite priamo od štátnych úradov.

Benefity pre zákazníkov

Značka Proerecta okrem kvality produktov kladie dôraz aj na kvalitu poskytovaných služieb. Snažia sa zabezpečiť spokojnosť zákazníka od výberu správneho produktu až po doručenie zásielky. Kedykoľvek ich môžete kontaktovať s otázkami o jednotlivých výživových doplnkoch. Množstvo z nich je už zodpovedaných na stránke FAQ, ale ak vás zaujíma niečo iné, určite vám radi poradia a pomôžu.

Keďže zdravie je súkromnou záležitosťou, čo pri intímnych problémoch platí dvojnásobne, Proerecta svoje produkty posiela v diskrétnom balení bez loga firmy či názvu produktu. Vďaka tomu sa nikto nedozvie, čo sa v balíku nachádza. Nemusíte sa teda báť zvláštnych pohľadov pri preberaní zásielky.

použi kód "ZLAVA10" a získaj zľavu 10 %

Čo ak s účinkom nebudete spokojní? V tom prípade vám Proerecta vráti peniaze za nákup. Možno si hovoríte, že to je pomerne riskantná obchodná stratégia. Avšak výrobca svojim produktom verí natoľko, že slabý efekt považuje iba za náhodu. Keďže chcú zabezpečiť maximálnu spokojnosť zákazníkov, peniaze vám vrátia, aby ste mohli skúsiť iné riešenie vašich problémov.

VEDELI STE, ŽE: V produktoch Proerecta sú často použité extrakty z afrodiziakálnych rastlín. Maca peruánska, Rhodiola Rosea či Ženšen podporia vaše libido prirodzeným spôsobom, a to bez nutnosti konzumácie syntetických liečivých látok.

Zhrnutie

Problémy s potenciou, prostatou či znížená chuť do sexu sú síce nepríjemné, no mlčaním a čakaním ich nenapravíte. Začnite ich riešiť čo najskôr. Výživové doplnky Proerecta sú skvelým prvým krokom na ceste k plnohodnotnému sexuálnemu životu.

Zdroj:

(1) Proerecta – https://www.proerecta.com/

4/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.