LELO: Skombinujte sex a luxusný dizajn

0

Vibrátory či iné erotické pomôcky nepatria medzi veci, ktoré by ste si bežne vystavili na poličku ako dekoráciu. Preto sa v tejto oblasti dlhý čas riešila iba funkcionalita. Dokáže zariadenie poskytnúť požadované sexuálne uspokojenie? Ak áno, viac nebolo treba. Tento prístup však zmenila spoločnosť LELO.

Príbeh značky LELO

Za založením značky LELO stojí trojica Švédov: inžinier Filip Sedic a dvaja dizajnéri Eric Kalén a Carl Magnuson. V roku 2002 sa rozhodli založiť značku LELO, ktorú následne v roku 2003 oficiálne zaregistrovali a začali podnikať. Ich cieľ bol v princípe jednoduchý – vniesť do sveta erotických pomôcok inovácie v oblasti dizajnu, ale aj funkcií s využitím moderných technológií.

Ako prvé potrebovali zistiť, či sa sexuálne hračky v ich štýle dokážu vôbec uchytiť na trhu. V tom čase sa totiž erotické pomôcky držali väčšinou tvarov inšpirovaných ľudským telom. Preto bol ich prvý vibrátor LELO LILY, ktorý pripomínal fazuľu vo veľkosti dlane, pomerne veľkým prekvapením.

Možno práve šok vyvolaný touto zmenou spôsobil, že popularita vibrátoru LILY začala prudko narastať. Dopyt po malom a elegantnom zariadení, ktoré kombinovalo minimalistický design s plnohodnotným sexuálnym zážitkom, sa zrazu objavil naprieč celým svetom.

PREDAJ PRODUKTOV LELO
RužovýSlon

Zo začiatku malá firma s 10 zamestnancami nemala šancu reagovať na požiadavky záujemcov z Európy, Ameriky či Ázie. Dnes však ide o medzinárodnú spoločnosť s približne 300 zamestnancami, predajňami vo viac ako 160 krajinách a 17 miliónmi doteraz predaných výrobkov.

Posun z hľadiska štruktúry firmy a vývoja značky je veľký. Jedna vec sa však nezmenila – hlavná myšlienka spoločnosti LELO. Od založenia bolo jej cieľom poskytnúť možnosť sexuálneho uspokojenia a objavovania vlastného tela prostredníctvom kvalitných a elegantných pomôcok, a to bez ohľadu na pohlavie, orientáciu, rasu alebo vek človeka.

produkty značky LELO
LELO ponúka širokú škálu produktov, od vibrátorov až po Venušine guličky či masturbátory

Ponuka LELO

V ponuke značky LELO nájdete široké spektrum produktov. Niektoré sa od seba tvarom či funkciami úplne líšia, aby poskytovali rôzne pocity a sexuálne zážitky. Inokedy sú rozdiely iba malé, s cieľom ponúknuť zariadenia, ktoré budú dokonale prispôsobené práve vášmu telu. Popisovať tu každý jeden LELO produkt by bolo zdĺhavé a zbytočné, preto sa pozrieme na hlavné kategórie a výber konkrétneho zariadenia už zostane na vás.

Sonické vibrátory

V poslednej dobe sa tešia veľkej obľube takzvané sonické vibrátory. Tieto zariadenia na dosiahnutie orgazmu nevyužívajú prenos vibrácií priamym kontaktom, ale stimuláciou pulzujúcim vzduchom. V ponuke LELO je najpopulárnejším zariadením s technológiou sonickej masáže klitorisu SILA.

Hlavnou výhodou týchto zariadení je ich jemnosť, ktorá poskytuje orgazmy na úplne inej úrovni než klasické vibrátory. Masáž vzduchom zabezpečuje, že klitoris nie je nadmerne stimulovaný a zároveň si rozkoš môžete užívať bez hluku typického pre bežné vibrátory.

silikónový sonický vibrátor
Sonické vibrátory poskytujú masáž klitorisu vzduchom, čím prinášajú úplne iný orgazmus

G-spot vibrátory

Aktuálne najpredávanejším zástupcom tejto kategórie je LELO GIGI 2. Ide o vibrátor s tradičným oválnym tvarom aj spôsobom generovania vibrácií. Od ostatných značiek na trhu ho odlišuje najmä luxusný dizajn typický pre produkty LELO.

G-spot vibrátory od spoločnosti LELO sú určené primárne na objavovanie a stimuláciu vášho bodu G. Samozrejme, fantázii sa medze nekladú, no ich zľahka zahnutá konštrukcia a plocha na konci sú ako stvorené na vaginálnu masturbáciu so zameraním práve na bod G.

Duálne vibrátory

Spoločnosť LELO vďaka svojej neustálej snahe posúvať sexuálne uspokojenie a orgazmy svojich zákazníčiek na novú úroveň navrhla inovatívne zariadenia s duálnou stimuláciou. V princípe ide o spojenie predchádzajúcich dvoch typov erotických pomôcok.

Najobľúbenejší vibrátor z tejto kategórie, LELO ENIGMA, kombinuje sonickú stimuláciu klitorisu s vibráciami určenými pre vaginálnu stimuláciu. Okrem bodu G majú vibrácie pôsobiť aj na časti klitorisu ukryté hlbšie pod povrchom tela. Práve duálna stimulácia klitorisu vám má opakovane prinášať tie najkvalitnejšie orgazmy.

Venušine guličky

LELO má vo svojej ponuke aj niečo pre milovníčky venušiných guličiek. Beads Plus sú určené na posilňovanie panvového dna, čo vedie k dlhším, opakovaným a najmä silnejším orgazmom. V tomto prípade nejde o elektrické zariadenie. Vibrácie sú spôsobené malými závažiami, ktoré sa nachádzajú v samotných guličkách. Stačí ich teda zaviesť a následne sa akokoľvek hýbať. Efekt sa potom dostaví sám.

Masturbátor

Technologickým a konštrukčným vrcholom značky LELO je masturbátor F1S V2 určený na stimuláciu penisu. Ako sa spomína v popise produktu priamo na ich webe, ide o „konzolu rozkoše.“ Toto zariadenie v sebe kombinuje všetko, čo by si muž mohol pri masturbácii priať. Luxusný design, pohyblivé a zároveň vibrujúce vnútro, programy s rôznymi intenzitami či rýchlosťami, a to všetko s možnosťou ovládania cez mobilnú aplikáciu.

Vibrátory na stimuláciu prostaty

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve masážou prostaty môžu muži dosahovať oveľa intenzívnejšie a kvalitnejšie orgazmy. S týmto cieľom LELO navrhuje rôzne typy vibrátorov, ktorých úlohou je stimulovať prostatu. V tejto kategórii je najpredávanejším produktom HUGO – diaľkovo ovládaný vibrátor so zameraným na „mužský bod G.“

PREDAJ VIBRÁTOROV
RužovýSlon

Najvyššia kvalita

Spoločnosť LELO svojim zákazníkom prináša najvyššiu kvalitu zo sveta erotických pomôcok. Luxusný dizajn vás uspokojí z estetického hľadiska, zatiaľ čo tieto vlastnosti produktov sa postarajú o sexuálne uspokojenie:

  • Zdravotne nezávadné materiály – plocha zariadení LELO, ktorá prichádza do styku s vašimi intímnymi partiami, je pokrytá extra jemným silikónom. Nespôsobuje alergické reakcie, je príjemný na dotyk a ľahko sa čistí a dezinfikuje.
  • 100-percentná odolnosť voči vode – láka vás myšlienka relaxu vo forme orgazmov vo vani alebo si chcete spríjemniť rannú sprchu? Všetky zariadenia LELO sú vodeodolné do hĺbky 1 metra, takže s tým nebude problém.
  • Nabíjanie – aby bola vaša erotická hračka stále pripravená na poskytovanie orgazmov, spoločnosť LELO navrhla čo najpohodlnejšie nabíjanie. USB káblom nabijete zariadenie kdekoľvek a veľká batéria zabezpečí dlhú výdrž.
vibrátor na spodnej bielizni
Sexuálne pomôcky LELO sú spravidla silikónové s pohodlným USB nabíjaním

Ďalšie produkty

Spoločnosť LELO sa vďaka popularite svojich výrobkov rozhodla rozšíriť svoju ponuku aj o iné produkty súvisiace so starostlivosťou o telo a sexom. V ich ponuke nájdete napríklad aj lubrikačné gély či kondómy. Vďaka tomu môžete mať všetko, čo k sexu chcete a potrebujete.

PREDAJ PRODUKTOV LELO
RužovýSlon

Zhrnutie

Značka LELO do oblasti erotických pomôcok priniesla množstvo inovácií. Jednak z hľadiska dizajnu, ale aj technológií. Ak máte chuť objavovať vlastné telo a nové pocity spojené so sexuálnym uspokojením, LELO vám pomôže. Vyberte si už teraz z veľmi pestrej ponuky elegantných erotických hračiek alebo čakajte na novinky, o ktoré bude LELO rozširovať svoju ponuku.

Zdroje:

4/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.