PRIMULUS – pre mužov, ktorí chcú mať testosterón pod kontrolou

Pre koho je PRIMULUS vhodný a prečo?

PRIMULUS je čisto prírodný prípravok, ktorý je určený len pre mužov. Na jeho výrobe sa podieľa tím štyroch mužov, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl. Muži aj ženy majú úplne odlišné potreby, preto je PRIMULUS určený len mužom. Obsahuje komplex vitamínov, minerálov a všetkých cenných látok pre moderných mužov.

Testosterón je najdôležitejší mužský hormón. Jeho úbytok môže viesť k mnohým zdravotným problémom. PRIMULUS je rýdzo český multivitamín, ktorý má vysoký obsah účinných látok. Tablety Primulus obsahujú vitamíny, minerály a extrakty z byliniek, ktoré podporujú prirodzenú tvorbu testosterónu. Prípravok je laboratórne testovaný a výrobca ručí za kvalitu.

Čo je to testosterón a prečo je taký dôležitý?

Naše telo je z veľkej časti ovplyvňované hormónmi. Zatiaľ čo na ženy pôsobia estrogény, mužské telo ovplyvňuje testosterón. Nedostatok tohto hormónu má za následok menej energie, únavu, náladovosť a horší fyzický výkon. Testosterón zodpovedá aj za vývoj primárnych a sekundárnych pohlavných znakov u mužov. S postupným poklesom testosterónu sa často stretávajú muži po 30. roku života.

Primulus vám pomôže zvýšiť hladinu testosterónu

Primulus vám pomôže zvýšiť hladinu testosterónu

Hladina testosterónu sa v priebehu života mení. Svoj vrchol dosahuje medzi 20. a 25. rokom života. Po 30. roku dochádza k jeho pomalému úbytku a to približne o 1% každým rokom. Akú vysokú hladinu testosterónu máte, odhalí len lekár. Ak si ho chcete udržať pod kontrolou úplne prírodnou cestou, môžete vyskúšať prípravok PRIMULUS.

Aké má PRIMULUS zloženie?

Tento jedinečný multivitamín má zloženie na základe najnovších vedeckých výskumov. Skladá sa zo starostlivo vybraných minerálov, vitamínov a výťažkov z bylín.

 • Zinok je veľmi dôležitý minerálny prvok, ktorý má za úlohu chrániť a podporovať náš imunitný systém. Má pozitívny vplyv na štruktúru a funkciu bunkových membrán, urýchľuje proces hojenia. Má pozitívny vplyv na kvalitu vlasov, kože a nechtov. V neposlednom rade podporuje správnu činnosť a vývoj pohlavných orgánov vrátane prostaty.
 • Vitamín D3 patrí do skupiny kalciferolov. Svojou štruktúrou je podobný steroidom, akými sú testosterón, cholesterol a kortizol. Býva označovaný ako slnečný vitamín. Podporuje správnu funkciu imunitného systému, pomáha udržiavať zdravé zuby a kosti. Taktiež pomáha pri vstrebávaní fosforu a vápnika v tele. V produkte PRIMULUS je obsiahnuté 2000 jednotiek UI vitamínu D3.
 • Vitamín B6 býva označovaný ako pyridoxín. Je rozpustný vo vode. Túto látku si naše telo nevie samo vytvárať, preto sme odkázaní na jej príjem z potravy. Hrá dôležitú úlohu pri činnosti enzýmov, ktoré sú významné pri rozklade a zužitkovaní cukrov, tukov a bielkovín. Je dôležitý aj pri vstrebávaní zinku a horčíka.
 • Horčík patrí medzi najdôležitejšie minerály. Pre naše telo má nenahraditeľný význam. Podieľa sa na tvorbe energie, pomáha udržiavať bunky zdravé, pôsobí proti starnutiu. Pomáha udržiavať normálnu funkčnosť nervov a svalov. Pozitívne ovplyvňuje kvalitu života človeka. V multivitamíne PRIMULUS je horčík zastúpený vo forme Aquamin Marine Magnesium TG.
 • Vitamín C známy ako kyselina askorbová je vo vode rozpustná látka, ktorá pomáha k udržaniu telesného zdravia. Má mnoho významných funkcií. Tento veľmi silný antioxidant je nevyhnutný pre podporu imunity. V prípravku PRIMULUS sa nachádza 100 mg kyseliny askorbovej.
 • Senovka grécka je rastlina, ktorej semená sa využívajú ako obľúbené korenie. Obsahuje bielkoviny, oleje, cholín a triterpenové steroidné saponíny. Túto látku používali už naši predkovia ako obľúbené afrodiziakum.
 • Selén je veľmi silný antioxidant, ktorý pomáha nášmu telu bojovať proti voľným radikálom. Jeho nedostatok sa prejavuje zvýšenou únavou a svalovou slabosťou.
 • Kotvičník zemný lat. Tribulus terrestris obsahuje steroidné saponíny, rastlinné steroly, flavonoidy a alkaloidy. Pôsobí na zvýšenie hladiny luteinizačného hormónu, ktorého hlavnou funkciou je regulovať hladinu testosterónu v tele. Podporuje energiu, vitalitu, svalovú vytrvalosť a imunitný systém. U mužov zlepšuje spermatogenézu. Od pradávna bol Kotvičník zemný používaný ako afrodiziakum.
 • Extrakt z čierneho korenia – ide o antioxidant a aditívum, ktoré urýchľuje vstrebávanie všetkých účinných látok, ktoré sú obsiahnuté v prípravku PRIMULUS.

Ako sa majú tablety PRIMULUS užívať?

Odporúčané dávkovanie sú dve tablety denne. Ideálne ráno a večer. Zapiť dostatočným množstvom tekutín. Aby ste dosiahli viditeľné výsledky, je potrebné PRIMULUS užívať pravidelne a dlhodobo.

Reklamné videá

Kde si môžete Primulus kúpiť?

Prípravok PRIMULUS si môžete kúpiť online v e-shope, ktorý nájdete na webových stránkach www.primulus.sk. Pred zakúpením produktu je potrebné sa zaregistrovať resp. uviesť základné údaje o sebe a vybrať platbu – kartou, bankovým prevodom alebo na dobierku. Tovar je skladom. Výrobca ho odosiela v diskrétnom balení.

Rád by som upozornil na to, že zakúpením produktu PRIMULUS sa zákazník automaticky neprihlasuje do mesačného zasielania prípravku, ako je tomu u produktov ProMan Plus a TestoMax. Účinky prípravku je možné zaznamenať najskôr za 1 až 2 mesiace pravidelného užívania. Preto je výhodnejšie kúpiť si produkt rovno aspoň na 2 mesiace.

PRIMULUS cena za balenie a zvýhodnený program

Cena za 1 balenie na 1 mesiac, v ktorom je 60 tabliet, je 21€. V prepočte to je 0,70 € na deň.

Ak budete s výrobkom spokojní a budete chcieť pokračovať v dlhodobom užívaní, tak sa môžete zapojiť do programu zvýhodnených pravidelných mesačných zásielok. Do tohto programu sa dostanete len s vaším súhlasom, nie automaticky. Výhody sú nasledovné:

 • Nižšia cena – 18,9 € za 1 balenie.
 • Platba po doručení zásielky – splatnosť 10 dní.
 • Nemusíte sa o nič starať, každých 30 dní dostanete svoju zásielku automaticky.
 • Dátum a miesto dodania môžete zmenit podľa vašich potrieb.
 • Ak budete chcieť pravidelný odber ukončiť, môžete tak urobiť kedykoľvek. Tento program je bez záväzkov.

TIP: Dostupné alternatívy k PRIMULUS-u sú napr. produkty ZEREX Ultragold a TestoMax. Prípadne si preštudujte celý zoznam produktov na podporu hladiny testosterónu.

Výrobca má už teraz viac ako 2218 spokojných užívateľov, ktorí stále pribúdajú. Ide o úplne prírodný prípravok bez vedľajších účinkov.

Aké sú recenzie a skúsenosti mužov s tabletami PRIMULUS?

Na tento produkt prevažujú kladné recenzie. Niektorí muži si môžu pomýliť PRIMULUS s prípravkami na zlepšenie erekcie. Na erekciu má PRIMULUS len minimálny vplyv. Primárne je určený na podporu testosterónu a celkovej vitality. Prípravok obsahuje všetky dôležité zložky, ktoré mužské telo potrebuje. Užívatelia si pochvaľujú zlepšenie imunity a odolnosti voči prechladnutiu a chrípke. Ďalej poukazujú na výrazné zvýšenie svalovej hmoty v súvislosti s pravidelným cvičením. Podľa skúsenosti mužov znižuje PRIMULUS aj únavu.

PRIMULUS - multivitamín moderného muža

PRIMULUS – multivitamín moderného muža

Aké informácie zákazníkov najviac zaujímaju?

Zisťoval som, aké informácie o tabletkách PRIMULUS chcú zákazníci vedieť. Tu sú najčastejšie otázky a odpovede:

Je možné tablety PRIMULUS užívať, keď mám 20 rokov?

PRIMULUS je určený mužom od 25 rokov, pretože v tejto dobe sa pomaly začína prejavovať nižšia hladina testosterónu. Užívať ho ale môžu aj mladší muži, ktorí majú viac ako 18 rokov. Tento produkt obsahuje celý rad nevyhnutných minerálov a vitamínov, ktoré muži potrebujú.

Má tento produkt nejaké vedľajšie účinky?

Primulus je vyrobený z čisto prírodných ingrediencií bez akéhokoľvek prídavku chémie. Nie je potrebné sa obávať žiadnych vedľajších účinkov.

Dôjde k poklesu testosterónu, keď produkt prestanem v budúcnosti užívať?

Ak prestanete produkt užívať, hladina testosterónu sa maximálne vráti do rovnakých hodnôt, ako pred začiatkom užívania. Tento produkt podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu, preto sa nemusíte obávať jeho prudkého poklesu.

Ako si zaistiť pravidelný odber PRIMULUS-u?

Ak budete mať záujem, môžete byť dobrovoľne zaradený do programu pravidelného odberu. Nebudete sa tak musieť o nič starať a každých 30 dní dostanete nové balenie za výhodných podmienok. Tento program môžete ukončiť kedykoľvek budete chcieť. O tejto možnosti budete informovaný predajcom po vašom prvom nákupe.

Môžem produkt vrátiť, pokiaľ s ním nebudem spokojný?

Áno. Platí 100% garancia vrátenia peňazí.

Kúpiť, či nekúpiť ?

Ak ešte stále váhate, či si PRIMULUS objednať, potom vedzte, že ide o čisto prírodný produkt od českého výrobcu. Tieto tablety vám pomôžu vrátiť stratenú energiu a tiež chuť na sex. Ak ste ho už vyskúšali, budem rád, keď sa so mnou podelíte o vaše skúsenosti. Na mňa pôsobí PRIMULUS veľmi dobre, pretože obsahuje samé zdravé veci, a navyše vám pomôže vyriešiť problémy nielen s nedostatkom testosterónu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist