Čo je to TestoMax a prečo by ste ho mali užívať?

Testosterón – dôležitý mužský hormón

Testosterón je primárny mužský pohlavný hormón zodpovedný za typické mužské vlastnosti; od výšky a rastu, hlbokého hlasu, sily a svalovej hmoty až po rast penisu a semenníkov. S vekom sa hladina testosterónu v krvi mení. Najvyššia býva v období dospievania a potom pomaly klesá. Po 30. roku života začína dochádzať k poklesu hladiny testosterónu a to približne o 1% ročne.

Nízka hladina testosterónu môže mať nasledujúce negatívne vplyvy na mužský organizmus:

  • úbytok svalovej hmoty
  • nárast telesného tuku
  • znížené libido
  • strata energie, únava
  • duševná labilita, podráždenosť

Z vyššie uvedeného zoznamu vyplýva, že testosterón je naozaj veľmi dôležitý. V boji proti týmto negatívnym dôsledkom, ktoré sú spôsobené znižujúcou sa hladinou testosterónu, vám môže pomôcť TestoMax – doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov.

TestoMax - doplnok stravy pre mužov po tridsiatke

TestoMax – doplnok stravy pre mužov po tridsiatke

TIP: Dostupné alternatívy k TestoMaxu sú napr. tabletky ZEREX Ultragold alebo ProMan Plus. Prípadne si preštudujte celý zoznam produktov na podporu hladiny testosterónu.

Aké má TestoMax zloženie?

Dlhodobé výskumy ukázali, že u mužov po 30. roku života dochádza k úbytku testosterónu a to priemerne o 1% ročne. Výsledkom je podráždenosť, priberanie na váhe, únava a tiež úbytok svalovej hmoty. TestoMax je doplnok stravy, ktorý pomáha mužom zmierňovať prejavy mužského prechodu – andropauzy. Obsahuje zložky, ktoré sú pre mužov dôležité.

  • Senovka grécka: podporuje rast svalovej hmoty, pomáha udržať rovnováhu metabolizmu tukov
  • Zinok: prispieva k udržaniu optimálnej hladiny testosterónu v krvi, hrá dôležitú úlohu pri plodnosti a reprodukcii
  • Vitamín B6: prispieva k zmierneniu únavy a vyčerpania
  • Horčík: prispieva k normálnej činnosti svalov a k normálnemu energetickému metabolizmu
TestoMax - mesačné balenie 30 tabletiek

TestoMax : 30 tabletiek, hmotnosť obsahu: 36 g

Kde sa dá TestoMax kúpiť?

Prípravok TestoMax prináša nórska spoločnosť Nordic Health s.r.o., ktorá pôsobí na českom trhu od roku 2011. Spoločnosť patrí do nórskej skupiny Sana Pharma AS, ktorá je jednou z najväčších spoločností, zaoberajúca sa predajom potravinových doplnkov a kozmetických prípravkov v severských krajinách. TestoMax je možné kúpiť na webových stránkach www.testomax.cz.

TestoMax – nechceš skončiť na ulici

Humorné video o tom kam až to môže dôjsť, keď prestanete byť chlapom.

Skúsenosti s tabletkami TestoMax

Muži majú s týmto produktom dobré skúsenosti. Jeho užívanie je jednoduché. Stačí 1 tabletku denne zapiť dostatočným množstvom tekutín. TestoMax tiež oceníte, ak aktívne športujete a chcete nabrať svalovú hmotu. Je ale dôležité si uvedomiť, že to nie je liek. Nemožno od neho očakávať okamžitý a časovo obmedzený účinok. TestoMax je doplnok stravy z prírodných zdrojov, ktorého nástup je pozvoľný ale dlhodobý. Tie najlepšie účinky dosiahnete po 3 – 5 mesiacoch pravidelného užívania.

TestoMax skúsenosti

TestoMax skúsenosti

Zdroj: www.leky-poradna.cz

Recenzie na TestoMax sú vcelku kladné. Avšak nájdu sa aj užívatelia, ktorí nezaznamenali žiadne účinky a prípravok im príde predražený. Aké sú vaše skúsenosti? Podeľte sa o ne do komentárov pod článkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist