ProMan Plus – na udržanie optimálnej hladiny testosterónu

ProMan Plus. Čo to je a kto ho vyrába?

ProMan Plus je výživový doplnok určený pre mužov. Obsahuje 12 dôležitých zložiek podporujúcich optimálnu hladinu testosterónu. Tento steroidný hormón patrí do skupiny androgénov. Tvorí sa prevažne v semenníkoch. Pokiaľ dôjde k jeho poklesu, tak sa môže objaviť únava, strata libida, depresia, úzkosť a mnoho iných negatívnych vplyvov.

Ak si chcete udržať optimálnu hladinu testosterónu a dávate prednosť prírodným prípravkom, tak vyskúšajte ProMan Plus. Tento produkt vyrába spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals, ktorá bola založená v roku 1991 v Nórsku. Firma v roku 2001 expandovala do neďalekého Švédska pod názvom NaturaMed Pharma AB. Neskôr vstúpila na fínsky a dánsky trh. Od roku 2006 pôsobí aj v Českej republike. Svoje sídlo má v Českých Budejoviciach. ProMan Plus je vhodný pre každého muža, ktorý chce byť v kondícii a udržať si dostatok energie.

ProMan Plus - na udržanie optimálnej hladiny testosterónu

ProMan Plus – na udržanie optimálnej hladiny testosterónu

ProMan Plus a jeho zloženie

Ako už bolo vyššie spomenuté, prípravok obsahuje 12 zložiek, ktoré dohromady tvoria symbiózu a vedú k udržaniu optimálnej hladiny testosterónu v mužskom tele. Ide o súhrn starostlivo vybraných byliniek, minerálov a vitamínov. Poďme si ich vymenovať:

  • Horčík (magnézium) a Zinok – patria medzi najdôležitejšie minerálne látky. Podieľajú sa na delení buniek a patria medzi významné antioxidanty. Zinok významne ovplyvňuje mužskú plodnosť. Horčík podporuje svalovú hmotu.
  • Selén
  • Nórska rybia múčka
  • Extrakt Senovky gréckej 4:1 – upravuje metabolizmus a svalovú hmotu
  • Extrakt Rozchodnice ružovej 10:1 – normalizuje telesné funkcie, býva označovaná ako „prírodná viagra“
  • Extrakt koreňa Ženšen 10:1 – pôsobí proti únave
  • Extrakt listu Damiana 10:1 – pôsobí ako silné afrodiziakum
  • vitamíny skupiny B: B3, B6, B12
  • vitamín D3

Všetky tieto zložky, ktoré prípravok ProMan Plus obsahuje, prispievajú k udržaniu optimálnej hladiny testosterónu, výkonnosti a výdrže. Za kvalitu ručí Európsky úrad pre bezpečnosť potravín – EFSA.

ProMan Plus sa vyrába v podobe kapsúl

ProMan Plus sa vyrába v podobe kapsúl

Kde je možné ProMan Plus kúpiť. Aké je užívanie?

ProMan Plus je vysoko kvalitný prípravok, ktorý sa vyrába v Nórsku v súlade z GMP štandardmi (zásady dobrej výrobnej praxe). Produkt ponúka výhradne spoločnosť NaturaMed Pharmaceuticals. Prvé balenie získate za cenu 1,95 €. Platíte iba za poštovné a balné. Túto cenu navyše zaplatíte až po obdŕžaní zásielky. Zároveň budete zaradení do vernostného programu pravidelného zasielania balíčkov. Program je možné využívať tak dlho ako budete potrebovať. Ak už záujem mať nebudete, môžete ho bezplatne zrušiť. Cena dvojmesačného balenia je 23,95 €.

ProMan Plus sa vyrába v podobe kapsúl. Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne. Balenie obsahuje 30 kapsúl. Prípravok sa má užívať dlhodobo.

Aké sú skúsenosti užívateľov?

Skúsenosti užívateľov sú skôr kladné. Zákazníci oceňujú možnosť vyskúšania ProMan Plus zadarmo. Ďalším veľkým plusom je prijateľná cena ďalších balení. Väčšina mužov sa zhoduje na tom, že ProMan Plus má priaznivé účinky a cítia sa po jeho užívaní lepšie. Niektorí však priznávajú, že žiadnu zmenu nepociťovali, a po nejakom čase dali prednosť inému produktu. ProMan Plus je často porovnávaný s TestoMax-om. Zloženie je podobné, aj keď kapsule ProMan Plus obsahujú viac látok a sú lacnejšie. Ak stále váhate, tak vedzte, že za vyskúšanie nič nedáte. A cena 1,95 €  je veľmi sympatická.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist