E-reX 24 – tabletky na erekciu

E-reX 24

Podľa etickej charty spoločnosti Biolab SA, ktorá je výrobcom tohto výživového doplnku sa E-reX 24 distribuuje len prostredníctvom priamych objednávok Biolabu SA alebo ich zastupujúcich spoločností. Prečo? Je to ich snaha ponúknuť zákazníkovi, čo najpriaznivejšiu cenu. Na Slovensku je možné si tieto tabletky zakúpiť na ich oficiálnom webe www.erex24.sk.

Výživový doplnok E-reX 24

Výživový doplnok E-reX 24

E-reX 24 je výživový doplnok na problémy s erekciou so 100% prírodným zložením. Na oficiálnej internetovej stránke sa uvádza, že najpresvedčivejším laboratórnym dôkazom je, že po jednej hodine od podania prípravku E-reX 24 sa počet spermií v prvom ejakuláte zdvojnásobil a následné krvné testy ukázali prudké zvýšenie hladiny testosterónu.

Zľavový kupón

5% zľava na E-reX 24

E-reX 24 zľavový kupón

Spôsob využitia zľavového kupónu sa dočítate TU .

E-reX 24 pomáha :

 • stimulovať libido
 • zaručiť silnejšiu, intenzívnejšiu a dlhšie trvajúcu erekciu
 • zaručiť dlhší a väčší penis
 • spôsobiť intenzívnejšiu ejakuláciu a zamedziť predčasnej ejakulácii
 • zrýchliť prietok krvi do penisu pre väčšiu citlivosť a rozkoš

To všetko má dosiahnuť za pomoci výťažkov z rastlín Yerba Maté a Muira Puama, ktoré rastú v pralesoch Južnej Ameriky. Zloženie účinných látok je ale v porovnaní s ostatnými výživovými doplnkami na erekciu úplne rozdielne (viď. tabuľka). V E-reXe 24 sa nenachádza ani jedna zo známych účinných zložiek ako Tribulus terrestris, Maca, L-arginím a L-citrulín. Reálna sila účinku tohto doplnku stravy je preto otázna.

E-reX 24 Forte a E-reX 24 Extra Forte

Preparát E-reX 24 sa predáva vo forme tabliet. Odporúčaná denná dávka je jedna tableta, ktorá sa užíva každé ráno na lačno a zapíjať sa má pohárom vody. Balenie predstavuje 1 mesačnú kúru. Na predaj sú ale aj E-reX 24 Forte (2 mesačná kúra) a E-reX 24 Extra Forte (3 mesačná kúra). Momentálne prebieha akcia + 15 tabliet zadarmo. Ďalším krokom výrobcu smerom k zákazníkovi je, že umožňuje už čiastočne spotrebovanú kúru E-reX 24 vrátiť späť a následne dostanete od nich späť Vami zaplatenú čiastku. To preto aby deklarovali, že účinkom svojho výrobku 100% veria. Myslím, že momentálne sú jediní na trhu, ktorí ponúkajú takúto bezplatnú skúšku.

A čo Vy, veríte? Či už áno, či nie, ako sa hovorí : „Za skúšku nič nedáš.“ V tomto prípade to platí 100%. Napíšte prosím svoje názory, prípadne skúsenosti do komentárov pod recenziu, pomôžete tak pri výbere mnohým iným, ktorých problémom je erektilná dysfunkcia (impotencia).

Páčila sa Vám recenzia? Dajte o nej vedieť aj Vašim známym.

 

Comments
 1. 6 rokov ago
  • 6 rokov ago
   • 6 rokov ago
 2. 6 rokov ago
  • 6 rokov ago
 3. 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist