ZEREX – 20 najčastejších otázok a odpovedí

Video: Základné informácie o ZEREXE

Na začiatok vám prikladám video so základnými informáciami, ktoré potrebujete vedieť. Prípadne si môžete prečítať aj moju recenziu tejto značky produktov pre pánov.

20 otázok a odpovedí o produktoch značky Zerex

Produkty značky Zerex patria na Slovensku medzi najobľúbenejšie a tým pádom aj najpredávanejšie voľnopredajné tabletky na podporu erekcie. Avšak spolu so záujmom stúpa aj množstvo otázok k nim. Preto som sa rozhodol napísať tento príspevok, kde na jednom mieste nájdete odpovede na najčastejšie otázky.

Otázky a odpovede k produktom značky ZEREX

Otázky a odpovede k produktom značky ZEREX

 1. Aké je odporúčané dávkovanie tabletiek Zerex Klasik a Extralong?

  Maximálna odporúčaná dávka sú 1-2 tabletky denne, pričom prípravky sa užívajú cca 40 – 60 minút pred pohlavným stykom. Účinok látok môže byt‘ v tele až po dobu 36 hodín.

 2. Aké sú možné vedľajšie účinky produktov Zerex Klasik/Extralong?

  Pri užívaní produktov značky Zerex sa môžu ojedinele vyskytnúť mierne vedľajšie účinky na ľudský organizmus. Odporúčam vám prečítať si upozornenia, ktoré som spísal v predošlom príspevku.

 3. Ako rýchlo Zerex Klasik/Extralong účinkuje?

  Doba nástupu účinku sa pohybuje medzi 40 – 60 minútami od užitia. Je ale potrebné upozorniť na to,  že pri užití spolu s jedlom sa doba nástupu účinku odďaľuje a pri konzumácii alkoholu sa účinok Zerexu  znižuje. Každý organizmus je individuálny a preto je výrobcom odporúčané prvýkrát užiť  tabletku približne jednu hodinu pred sexuálnym stykom a následne si túto dobu podľa vlastných skúseností upraviť.

 4. Ako dlho Zerex Extralong/Klasik účinkuje?

  Dĺžka účinku sa líši podľa fyzického a psychického stavu jedinca. Účinok však môže pretrvávať maximálne 36 hodín.

 5. Kde môžem kúpiť všetky produkty značky Zerex?

  Produkty značky Zerex sú k dostaniu bez lekárskeho predpisu online v e-shope www.zerex.sk , vo vybraných internetových lekárňach, alebo sa dajú objednať telefonicky.

 6. Je nejakým spôsobom zaručená diskrétnosť pri posielaní poštou?

  Ak si objednáte Zerex online cez internet alebo telefonicky, tak Vaša diskrétnosť je zaručená tým, že zásielka je odoslaná v nepriehľadnom bielom balíku bez označenia obsahu.

 7. Odosielate objednávky aj do zahraničia? Konkrétne do Anglicka? Ako dlho trvá dodanie?

  „Odosielame kdekoľvek do zahraničia. Európa je poplatok za poštovné 1. trieda 5€, svet 8€. Nutnosť je však platba vopred na základe objednávky a odoslanej faktúry na mail, nakoľko do zahraničia nie je možné poslať balík formou dobierky. Máme bežne klientov, najmä teda Slovákov a Čechov po svete, ktorí si Zerex pravidelne objednávajú. Doba doručenia je závislá od konkrétnej krajiny doručenia (všeobecne max. cca 5-6 pracovných dní).“

 8. Môžem v prípade nespokojnosti produkt vrátiť?

  „V prípade nespokojnosti vrátite po dohode s nami produkt späť, a poštovou poukážkou vám bude zaslaná plná výška ceny tovaru, ktorý ste mali objednaný a vyskúšaný. Samozrejme, že k vráteniu peňazí nepríde, ak spotrebujete celé balenie. V tomto prípade sa jedná o max. 2 tablety a nevzťahuje sa na produkt Zerex Ultragold, ktorý je na dlhodobé užívanie.“

 9. Sú produkty Zerex vhodné aj pre diabetikov?

  Áno, vďaka svojmu špecifickému zloženiu sú produkty značky  Zerex vhodné aj pre diabetikov.

  Na konci roku 2016 pridal predajca do portfólia svojich produktov aj feromonové parfumy

  Na konci roku 2016 pridal predajca do portfólia svojich produktov aj feromonové parfumy pre mužov a ženy v kvalite Eau de Parfum

 10. Môžem kombinovať produkty Zerex s alkoholom? Hrozí nejaké riziko?

  Alkohol by sa nemal kombinovať so žiadnymi liekmi alebo výživovými doplnkami. V malom množstve ale určite nehrozí žiadne nebezpečenstvo pre Vaše zdravie. Treba však počítať s tým, že alkohol znižuje nástup účinných látok v tele.

 11. Je užívanie Zerexu vhodné aj keď chcem svoj sexuálny výkon len zlepšiť a nemám žiadne zdravotné problémy?

  Produkty Zerex majú zdraviu prospešný vplyv na celkové fungovanie vášho tela, takže ÁNO, môžete ho samozrejme užívať. Budete sa cítiť nabitý energiou,  nabudený a plný prirodzenej mužskej sily, čo ocení predovšetkým Vaša sexuálna partnerka.

 12. Aké je odporúčané užívanie tabletiek Zerex Ultragold? Ako dlho mi výdrži jedno balenie?

  „Zerex Ultragold sa užíva 1 kapsula ráno a 1 večer pred spaním, tzn. že denne 2 kapsule. Jedno balenie vydrží 2 mesiace.“

 13. Aká je odporúčaná doba užívania prípravku Zerex Ultragold?

  Odporúčaná doba užívania je 4-5 mesiacov. V dnešnej dobe je ľudský organizmus často veľmi podvyživený a plný rôznych éčok a toxínov. Každodenným užívaním Zerex Ultragold doplníte telu potrebné minerály, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie pohlavných orgánov aj celého organizmu. Vďaka svojmu vyváženému zloženiu to je najvhodnejší produkt, ktorý zabráni znižovaniu hladiny testosterónu a tým aj znižovaniu vášho sexuálneho apetítu.

 14. Pre aké vekové kategórie je Zerex Ultragold vhodný?

  Zerex Ultragold je vhodný pre všetky vekové kategórie nad 18 rokov. Primárne je ale určený pre mužov po 40-ke. Výhodou je, že vás prirodzene nabudí a že zabraňuje prirodzenému úbytku testosterónu. Je vhodný aj pre športovcov, ktorí chcú dlhodobo podávať vysoké výkony.

 15. Za aký dlhý čas sa prejaví prvé zlepšenie pri užívaní tabletiek Zerex Ultragold?

  Prvé zlepšenie sa prejaví približne po 3 mesiacoch užívania. Pre maximalizovanie účinku sa odporúča aj celkové zlepšenie vášho životného štýlu – to znamená obmedziť stres, zredukovať príjem tukov a mastných jedál, zdravo sa stravovať a zaradiť do svojho života pravidelný pohyb.

 16. Aký je rozdiel medzi Zerex Klasik a Zerex Extralong?

  Zerex Klasik je primárne určený na riešenie problémov s nedostatočnou kvalitou erekcie alebo jej udržaním na požadovanej úrovni. Naproti tomu je Zerex Extralong určený na predĺženie pohlavného styku a celkové nabudenie organizmu. Pomôže vám pri dlhšej výdrži v posteli resp. keď trpíte predčasnou ejakuláciou. Oba tieto prípravky účinkujú do 60 minút.

 17. Ako sa dostanem k dvom tabletkám na skúšku a koľko za ne zaplatím?

  Tabletky na skúšku objednáte rýchlo a jednoducho cez objednávkový formulár produktov Zerex Klasik a Zerex Extralong. Stačí keď si v kolónke „Varianty“ vyberiete 2 kapsule – 9 € (+ poštovné). Termín dodania a platobné podmienky sú rovnaké ako pri normálnom balení.

  2 tabletky Zerex Klasik a Zerex Extralong

  2 tabletky Zerex Klasik a Zerex Extralong

 18. Prečo nedávate dve kapsuly na skúšku aj pri tabletkách Zerex Ultragold?

  Na rozdiel od produktov Zerex Klasik a Zerex Extralong, u ktorých je možné pocítiť rozdiel už po prvej tablete, je Zerex Ultragold určený pre dlhodobé užívanie a nie je teda možné zistiť jeho účinnosť po užití jednej tablety.

 19. Môžu sa užiť naraz dve tabletky Zerex Klasik + Zerex Extralong? (nakoľko mám obtiaže s obidvoma problémami /slabá erekcia a predčasná ejakulácia/ naraz)

  „Zerex Klasik a Extralong sa môžu kombinovať, avšak len 1 kapsula v priebehu 24 hodín.” Predajca neodporúča prekročiť dávkovanie. „To znamená, že je prípustné užiť kombináciu z každého produktu po 1 tabletke (tzn. max. dokopy 2)  za 24 hodín.”

 20. Oplatí sa kúpiť produkty ZEREX?

  „Každopádne, ak nie ste 100% presvedčený o účinnosti Zerexu, tak vám odporúčame na skúšku dve kapsuly v cene 9€. Zerex má úspešnosť u našich klientov v cca 84% prípadov poruchy erekcie. Nesnažíme sa nikdy zavádzať našich klientov, preto ani nikdy neuvádzame, že náš produkt je 100% účinný u každého muža. Podstatné je najmä to, že každý máme jedinečný organizmus a preto aj máme inú reakciu na účinné látky. Bohužiaľ, zatiaľ nevieme vyhovieť každému organizmu 🙂 “

Videorecenzia: Skúsenosti a názory k Zerexu

Máte ešte nejakú otázku k Zerexu? Napíšte mi ju do komentárov pod článkom. Pokúsim sa vám na ňu odpovedať čo najskôr.

POZNÁMKA: Uvedené informácie som čerpal z oficiálnej stránky predajcu a z mojej mailovej komunikácie s podporou predajcu produktov Zerex.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist