Chcete si kúpiť tabletky Zerex? Na toto si dávajte pozor!

Upozornenie (nie len) k doplnkom stravy značky Zerex

Toto upozornenie sa odporúča brať všeobecne na zreteľ pri všetkých prípravkoch na podporu erekcie s rýchlym nástupom účinku. Ďalej je nutné brať do úvahy, že poruchy erekcie (najmä u starších mužov) môžu (ale aj nemusia) byť druhotným príznakom nejakého iného zdravotného problému, najčastejšie srdcového ochorenia.  Preto by ste mali dobre poznať svoj zdravotný stav, ešte predtým ako začnete užívať akékoľvek lieky alebo doplnky stravy na podporu erekcie.

Riadenie a obsluha strojov

Tabletky Zerex môžu zriedkavo spôsobiť závraty a poruchy videnia. Mali by ste preto poznať svoju reakciu na tieto prípravky pred tým, ako budete riadiť alebo obsluhovať stroje.

Ako každé iné lieky, či doplnky stravy, tak ani tabletky Zerex nie sú vhodné pre každého.

Ako každé iné lieky, či doplnky stravy, tak ani tabletky Zerex nie sú vhodné pre každého.

Možné vedľajšie účinky výživových doplnkov

Tak ako aj iné výživové doplnky, môže mať aj Zerex nežiaduce účinky. Tieto vedľajšie účinky bývajú zvyčajne len veľmi mierne v porovnaní s liekmi na erekciu, ktoré sú len na lekársky predpis. Po užití tabletiek Zerex bola v ojedinelých prípadoch zaznamenaná výrazne predĺžená erekcia. Ak máte takúto erekciu, ktorá trvá viac ako 4 hodiny, okamžite vyhľadajte lekára. Prípravok nesmú užívať  ľudia s chorobami srdca. Ak by sa u vás v priebehu alebo po pohlavnom styku objavili bolesti na hrudníku, môže sa jednať o závažný stav (ochorenie srdca), neužívajte však v žiadnom prípade nitráty (lieky s ich obsahom), ale ihneď vyhľadajte lekársku pomoc.

POZNÁMKA: To, že užívate nejaký doplnok stravy automaticky neznamená, že sa nemôžu u vás prejaviť nežiaduce vedľajšie účinky. Rovnako ako môžu byť rastlinné extrakty účinné, tak môžu spôsobiť aj nejaké nežiaduce účinky.

Neužívajte tabletky Zerex ak:

  • Užívate lieky obsahujúce nitráty alebo donory oxidu dusnatého, ako je napr. isoamyl-nitrit. Tieto prípravky sa najčastejšie používajú pri liečbe angíny pectoris (bolesť na hrudníku). Zerex môže závažne zvýšiť účinok týchto liekov. Ak takéto lieky užívate, nesmiete Zerex užívať.
  • Ak u Vás niekedy došlo k alergickej reakcii na tieto prípravky alebo na niektorú z pomocných látok
  • Ak trpíte srdcovou poruchou alebo závažnou poruchou pečene
  • Máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti (ako je hemofília)
  • Máte bližšie nezistené problémy s Vaším srdcom
  • Ak máte zriedkavo sa vyskytujúcu vrodenú poruchu sietnice (ako napr. retinitis pigmentosa).
  • Ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu (mŕtvicu), srdcový infarkt, alebo keď máte nízky krvný tlak.

Súčasne so Zerex-om by ste nemali na liečbu poruchy erekcie užívať žiadny iný prípravok. Zerex nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov a pre ženy.

TIP: Na trhu je dostupných mnoho doplnkov stravy na podporu erekcie. Najpredávanejšie sú tabletky Zerex. Najlacnejšie sú tabletky Erexan a v poslednom roku získali u mužov prudký nárast popularity tabletky eJoy.

Mať uspokojujúci sexuálny život je veľmi dôležité, avšak v prvom rade by ste mali myslieť na vaše zdravie. Ak máte nejaké pochybnosti o tom, či môžete tabletky Zerex užívať, tak sa určite poraďte so svojim lekárom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist