Zerex Extralong – pomôže mi pri predčasnej ejakulácii ?

ZEREX Extralong

Na Slovensku je k dostaniu veľa doplnkov stravy na podporu erekcie a predĺženie doby pohlavného styku. No jedine značka ZEREX má konkrétne na predčasnú ejakuláciu osobitný produkt Zerex Extralong. Asi aj preto sa ma už viacerí pýtali, či im skutočne pomôže pri predčasnej ejakulácii.

Zerex Extralong – pomôže Vám pri predčasnej ejakulácii ?

Zerex Extralong – pomôže Vám pri predčasnej ejakulácii ?

Skúsenosti

Konkrétne k produktu Zerex Extralong nenájdete na internete veľa zmienok. Väčšina ich je všeobecne ku všetkým produktom Zerex, alebo konkrétne k Zerex Klasik . Vyjadrenia k Zerex Extralong nie sú negatívne, ale skôr zdržanlivé s miernym pozitivizmom.

Kúpiť, či nekúpiť ?

Pri predčasnej ejakulácii vám zaručene pomôže prvý liek na predčasnú ejakuláciu, ktorý sa volá Priligy. S týmto liekom majú užívatelia dobré skúsenosti. Je ale viazaný na lekársky predpis. Tým ale nechcem povedať, že sa Zerex Extralong neoplatí kúpiť, ale že nečakajte, že zaručene zaúčinkuje každému a v takej intenzite ako liek Priligy. Rozhodne by som vám odporučil spolu s užívaním Zerex Extralong aj posilňovanie svalov panvového dna Kegelovymi cvikmi, alebo používať znecitlivejúce gély a kondómy, skúšať nové sexuálne polohy a rôzne techniky na oddialenie ejakulácie (napr. technika stisku penisu, technika stop-štart atď.).

Ak Vás zaujímajú ďalšie informácie o produktoch Zerex, prečítajte si aj:

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist