Durex – to nie sú len kvalitné kondómy

0

O značke DUREX

Značka Durex je popredným výrobcom kondómov. Spoločnosť ponúka svoje produkty vo viac ako 150 krajinách sveta. Je natoľko známa a obľúbená, že sa stala lídrom na trhu vo svojom odbore. Názov značky nie je náhodný, ide o skratku troch slov, ktoré vyjadrujú tri základné rysy produktov spoločnosti: DUrability – trvanlivosť, Reliability – spoľahlivosť, EXcellence – dokonalosť. To odkazuje na skutočnosť, že výrobky značky Durex vydržia, sú spoľahlivé a dokonalé, môžete sa na ne 100% spoľahnúť.

Klikni na logo pre zobrazenie produktov značky DUREX
Klikni na logo pre zobrazenie produktov značky DUREX

Značka Durex čerpá z dlhoročnej histórie, ktorá sa píše už od roku 1929, kedy bol registrovaný názov značky. Londýnska gumárenská firma bola však založená ešte o dvadsať rokov skôr a za jej vznikom stál L.A. Jackson. Táto spoločnosť najprv predávala dovezené kondómy a potreby pre holičov. Firme sa začalo dariť. V rokoch 1950 až 1959 Durex uvádza na trh prvý lubrikovaný kondóm a o desať rokov neskôr ako prvý na svete prináša anatomicky tvarovaný kondóm. Postupne expandovala aj do ďalších krajín sveta.

Spoločnosť Durex svoje produkty neustále rozširuje a prispôsobuje požiadavkám modernej spoločnosti. V roku 1996 spúšťa internetové stránky, ktoré vlastní vo viac ako štyridsiatich krajinách, v ktorých pôsobí.

Milovanie bez rizika a s maximálnym pôžitkom

Spoločnosť Durex prináša pestrý sortiment nielen kondómov, ale aj lubrikantov, sexuálne hračky pre spestrenie milostných zážitkov a tiež obľúbené masážne gély.

Spoločnosť DUREX nevyrába len kondómy ale napr. aj lubrikačné a masážne gély, erekčné krúžky atď.
Spoločnosť DUREX nevyrába len kondómy ale napr. aj lubrikačné a masážne gély, erekčné krúžky atď.

Kondómy Durex predstavujú širokú ponuku variácií kondómov, ktoré sú maximálne spoľahlivé a ktoré sa pýšia prvotriednou kvalitou. Všetky kondómy prechádzajú elektronickými testami. Značka rozdeľuje kondómy do niekoľkých kategórií, aby si každý mohol vybrať presne to, čo hľadá. Zákazníci si teda môžu zvoliť kondómy pre dlhotrvajúce potešenie, pod názvom Durex Extra Safe sa ukrývajú maximálne spoľahlivé kondómy, nechýbajú tiež kondómy tenké s extra lubrikantom pre väčšiu citlivosť a ešte intenzívnejšie pocity pri milovaní. Veľmi obľúbené sú aj kondómy s vrúbkami a bodkami, ktoré ešte urýchľujú orgazmus a mnoho ďalších. Pre každú kategóriu je na výber niekoľko príjemných príchutí. Obzvlášť obľúbené sú kondómy Durex Performa, ktoré sú špeciálne v tom, že sú lubrikované zvnútra. Tento kondóm dokáže predĺžiť vzrušenie a ejakuláciu. Durex tiež vyrába jedny z najtenších kondómov na svete, aj keď sú tenké, napriek tomu držia.

Prečítaj si, prečo iSEXshop je vhodným internetovým obchodom na nákup (nielen) produktov značky DUREX.

Za pozornosť stoja aj lubrikačné gély Durex a masážne gély. Veľmi obľúbený je lubrikačný a masážny gél Durex Play. Tento výrobok veľmi pekne vonia vďaka výťažkom z guarany a má veľmi príjemné aromaterapeutické účinky. Gél na vodnej báze nie je mastný, veľmi dobre ho možno použiť s kondómami Durex.

Poslednú kategóriu tvoria sexy hračky Durex, ktoré dokážu dokonale okoreniť váš milostný život – napríklad Durex vibračný krúžok.

Durex video

Chcete vedieť ako si môžete zlepšiť váš sexuálny život vďaka smartfónom ? Pozrite si nasledujúce video.

Zaujímavosti

Moderný svet sa točí okolo mobilných telefónov a internetu. To si všimla aj spoločnosť Durex, ktorá vykonáva pravidelné prieskumy v oblasti milostného života. Stále častejšie sa stáva, že partneri dávajú prednosť internetu pred milovaním. Dokonca až dve pätiny respondentov sú schopní odložiť sex kvôli šikovným telefónom alebo tabletom. Značka zároveň vyvinula mobilnú aplikáciu, ktorá vám môže spríjemniť a okoreniť milostný život.

 

4.2/5 - (8 votes)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.