Maxxes – patentovaný produkt z USA

Maxxes na Slovensku

V dnešnom príspevku si napíšeme pár riadkov o produkte MAXXES. Je to produkt, ktorý je vo svete známy, keďže sa predáva už v 50 krajinách sveta. Nedávno sa spustil jeho predaj aj na Slovensku. Výhradným dovozcom a distribútorom pre SR je firma EMTE s.r.o. Vyrábaný je americkou spoločnosťou Esentico LLC pod patentovou ochranou.

Maxxes tabletka

Maxxes

Predajcom uvádzané účinky a vlastnosti

  • Zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov
  • Silnejšia a dlhotrvajúca erekcia už po 45 minútach
  • Účinnosť až 36 hodín
  • Zosilňuje libido a sexuálnu túžbu
  • Zvyšuje sexuálnu energiu a oddialuje ejakuláciu
  • Pôsobí priaznivo na tvorbu a mobilitu spermií
  • 100% prírodný bez vedľajších účinkov
  • Bez lekárskeho predpisu
  • Overené v 50 krajinách sveta

Zloženie a užívanie

Kompletné zloženie uvádzame v porovnávacej tabuľke a taktiež si ho môžete pozrieť na webe predajcu. Určite si všimnete, že zloženie je trochu netradičné, podobne ako tomu bolo pri produkte Elixirman alebo E-reX 24.. MAXXES má s Elixirmanom tri hlavné zložky rovnaké. Sú to Ženšen pravý, Kustovnica čínska a Lesklokôrovka lesklá. Spomedzi ostatných doteraz nami recenzovaných produktov sa vymyká tým, že sa užíva rozpustením 1 tablety pod jazykom a že rýchlosť účinku je údajne už 45min po užití tablety. Maxxes nemá žiadne vedľajšie účinky a je ho možné dokonca kombinovať s kofeínom a alkoholom.

Balenia

V porovnaní s konkurenciou sa Maxxes predáva v odlišnom balení tj. každá tableta ma osobitné balenie. Takže sa predáva len po kusoch. Môžete si zakúpiť len jednu tabletku, alebo cenovo zvýhodnené balenia po 5 resp. 10 kusoch.

Web predajcu

Pravdu povediac web predajcu ma užívaním a vzhľadom neohúril a podľa môjho názoru je aj kvalitou informácií slabší. Taktiež mne osobne dosť vadia občasné gramatické chyby v textoch, ktoré tam momentálne sú. Nepôsobí to na mňa profesionálne. Samozrejme daná skutočnosť sa netýka kvality produktu. Ku kvalite Maxxes si na webe môžete prečítať pozitívne vyjadrenie českého sexuológa Doc. MUDr. Jaroslava Zvěřinu, CSc.

Maxxes zľavový kupón

Maxxes zľavový kupón

Podmienky a spôsob využitia zľavového kupónu sa dočítate TU.

Oplatí sa kúpiť tablety Maxxes?

Na webe nájdete vyhlásenie: „Náš produkt vykazuje 100% úspešnosť v liečení sexuálnych problémov!“ O tom ale vážne pochybujem. Ako som už viac krát spomínal, ani liek Viagra nemá 100 % účinnosť. Maxxes má z väčšej časti rovnaké zloženie ako Elixirman, a ten má veľmi dobré hodnotenia na heureke. Produktu sa darí v 50 krajinách sveta, čo určite nie je náhoda. Maxxes za skúšku určite stojí, ale je potrebné mať triezvejšie očakávania, ako sú uvádzane na ich webe, keďže to nie je liek na potenciu.

Comments
  1. 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist