Elixirman – testovaný na swingers party

Elixirman na Slovensku

Ďalší doplnok stravy na posilnenie mužskej potencie, ktorý sa pokúša presadiť na slovenskom trhu je Elixirman. Mnohí z vás už mohli zaregistrovať jeho predaj, keďže reklamné kampane na Elixirman sa už objavili napr. v denníku Nový čas, ForMen, SME.sk…Na Slovensku sa začal predávať koncom roku 2012. Výhradným dovozcom je firma wizzy s.r.o.

Elixirman - testovaný v swingers kluboch na Slovensku a v Čechách

Elixirman – testovaný v swingers kluboch na Slovensku a v Čechách

Hlavné výhody Elixirman-u podľa predajcu :

 • 100%-ný prírodný a bezpečný produkt
 • účinok až po dobu 72 hodín
 • zvyšuje sexuálnu túžbu a výdrž
 • bez lekárskeho predpisu
 • nie je problém pri užití alkoholu
 • dobrý pomer cena/výkon
 • diskrétne a rýchle doručenie už do 24 hod.
 • funguje u drvivej väčšiny mužov

Ďalšie iné výhody podľa PharmData.cz

 • neobsahuje stimulanty a hormóny
 • neobsahuje komponenty Viagry
 • nevyvoláva závislosť

„Účinky lieku ELIXIRMAN sú založené na normalizácii vaskulárnych funkcií zodpovedných za prekrvenie toporivých telies pohlavného údu. Pri sexuálnom vzrušení sa prirodzene rozšíria a v pravý čas dôjde k erekcii. Kapsle obsahujú len zložky prírodného pôvodu.“

PharmData.cz

Elixirman pomáha pri problémoch, ako sú :

 • znížená/oslabená potencia mužov
 • slabá erekcia, alebo jej absencia
 • predčasná ejakulácia
 • rýchla únava a nedostatok energie

Zloženie

Elixirman vyrába spoločnosť Šang-čchiou Ltd., China . Tomu odpovedá aj jeho zloženie, ktoré je založené na 500 rokov starom recepte tradičnej čínskej medicíny. Hlavnou a v našich končinách najznámejšou prísadou je ženšen. Pre mňa osobne je veľmi dobre známa aj huba Lingzhi (Lesklokôrovka lesklá). Kompletné zloženie si môžete pozrieť v našej tabuľke, alebo priamo na webe predajcu aj s podrobným popisom. Predajca pritom sám uvádza, že pokiaľ vám nezaberie ženšen, tak máte skúsiť iný prípravok, ktorý bude obsahovať macu (koreň maca obsahuje napr. Erexan, Zerex a Yellow vital).Z toho plynie aj jeho odporúčanie, aby ste si na skúšku zakúpili najprv najmenšie balenie a zistili ako Elixirman na vás účinkuje. Elixirman bol testovaný na Karlovej univerzite v Prahe. Má všetky atesty, mikrobiologické a chemické certifikáty a je schválený Úradom verejného zdravotníctva SR.

Užívanie Elixirman-u

Keď si pozriete stránku http://www.elixirman.sk/ako-uzivat-afrodiziakum-elixirman/ tak zistíte, že predajca to poňal trošku ináč ako konkurencia. Informácie nie sú podávané ako z príbalového letáku, ale na základe skúsenosti predajcu a užívateľov Elixirmanu. V skratke, odporúča sa 1 prípadne 2 tabletky v závislosti od vašej hmotnosti cca 3-4 hod. pred pohlavným stykom. Tabletka by mala zaúčinkovať v rozmedzí od 45min do 2hod, ale pre istotu sa odporúča ich užiť v predstihu. Nie je potrebné sa obávať, že účinok pominie zbytočne skôr, keďže by mal pretrvávať až 72 hodín. Pre rýchlejšie vstrebávanie látok by ste pred užitím nemali jesť ťažké jedlá a mali by ste prijímať dostatok tekutín. Ďalšia vec, čím sa tento prípravok líši od ostatných je, že užitie primeraného množstva alkoholu s Elixirman-om nie je problém, dokonca niektorí zákazníci spomínali, že to jeho účinok jemne znásobilo.

Balenia a cena za Elixirman

Elixirman sa predáva v piatich baleniach : ELIXIRMAN® 2/4/6/8/10 . Balenia sa líšia iba počtom tabliet, ktoré obsahujú tj. 2/4/6/8/10 tabliet. Prvotne mi prišla cena vysoká v porovnaní s konkurenčnými produktmi, ale keď si to prepočítate na účinok 72 hodín, tak zistíte, že to tak nie je. Cena jednej tabletky pri najmenšom balení vyjde na 7,5€ / 72 hod . Pri väčších baleniach vyjde cena za jednu tabletku menej.

Zľavový kupón na tabletky Elixirman

Zľavový kupón na tabletky Elixirman

TU si môžete prečítať podmienky a spôsob využitia zľavového kupónu.

Skúsenosti a názory

Predajca pôsobí vo všeobecnosti nenútene a ústretovo. Sám tvrdí, že Elixirman nepôsobí na každého, keďže každý organizmus reaguje na účinné látky rozdielne. Na porovnávači heureka.sk reaguje na recenzie zákazníkov a vidieť, že mu záleží na ich názoroch. 10 dní po kúpe dostáva zákazník  eshopu dotazník, ktorý môže anonymne vyplniť a preposlať do spomínaného porovnávača. V hodnoteniach je problém nájsť nejaký negatívny názor. Predajca uvádza, že má „odsledované“, že cca 70-80% zákazníkov u nich opätovne nakupuje, čo korešponduje s tým, že na heuréke je priemerné hodnotenie viac ako 80 %. Na druhej strane mi príde zvláštne, že prečo produkt s takými dobrými výsledkami nie je medzi doplnkami stravy na potenciu viac známy (?). Predajca uvádza, že účinnosť Elixirmanu bola testovaná aj v slovenskom swingers klube. Aj táto informácia mnohých zákazníkov primäla k nákupu tohto produktu.

Reakcia predajcu na recenzie Elixirmanu na heureka.sk

Reakcia predajcu na recenzie Elixirmanu na heureka.sk

Oplatí sa kúpiť ELIXIRMAN ?

Myslím, že po týchto vetách nie je dôvod nepresvedčiť sa na vlastnej koži o účinnosti tohto produktu a najmä v prípade, ak hľadáte produkt s ktorým nemusíte sex plánovať na najbližšie hodiny.

Ak chcete byť viac v obraze, čo sa deje okolo Elixirmanu, môžete sledovať ich twitter „ElixirmanSk“ . Máte skúsenosti s týmto produktom? Podeľte sa s nimi s ostatnými mužmi v komentároch pod článkom.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist