Erectan – na problémy s potenciou

Erectan

Ak ste už hľadali na internete informácie o voľne dostupných  prípravkoch na zlepšenie erekcie, určite ste zistili, že ich nie je málo. Ďalším výživovým doplnkom o ktorom si napíšeme základné informácie na našom webe impotent.sk je Erectan 400 mg od spoločnosti Herbo Medica. Na Slovensku je zatiaľ dosť neznámy. Možno je to spôsobené aj tým, ako uvádzajú na ich oficiálnom webe produktu, že nevyužívajú drahé mediálne kampane, aby si mohli dovoliť nižšiu predajnú cenu.

Výživový doplnok Erectan

Výživový doplnok Erectan

Aj pri tejto značke sa viac menej opakujú rovnaké informácie ako pri ostatných výživových doplnkoch tohto zamerania tj. rýchle dodanie produktu, diskrétne zaslanie, bez lekárskeho predpisu, zdravotná nezávadnosť, nevhodnosť pre deti a tehotné ženy atď.

Erectan 400 mg

Odporúčané dávkovanie Erectanu 400 mg sú 1-2 tabletky 60 minút pred plánovaným sexuálnym stykom. Najlepšie je tabletky užiť na lačno, pri ich užití spolu s jedlom sa nástup účinku odďaľuje. Maximálna denná dávka sú 4 tabletky. K rýchlemu dosiahnutiu erekcie je nutná sexuálna stimulácia. Nástup účinku je ale individuálny a závisí od veku, psychického a zdravotného stavu jedinca.Erectan 400 mg obsahuje kombináciu 5 telu vlastných aminokyselín, ktoré majú priaznivý vplyv na sexuálne zdravie mužov. Mimo iných obsahuje nový, účinnejší špeciálne upravovaný  L-Arginin alfa-ketoglutarát.

Erectan ManLONG

Na Slovenskom trhu sú pod názvom Erectan dostupné ešte dva produkty. Doplnok stravy Erectan ManLONG, ktorý sa užíva dlhodobo, a je ho možné užívať spoločne s Erectan 400 mg. Pri tomto produkte musím spomenúť, že obsahuje účinné látky ako zinok, meď, selén, Tribulus terrestris, Ginkgo biloba, Ženšen pravý, Škoricovník čínsky. Balenie obsahuje 120 tabliet, ktoré Vám vystačia na dva mesiace, keďže odporúčané dávkovanie sú 2 tabletky ráno na lačno. U Erectan ManLONG sa prvé výraznejšie výsledky dajú očakávať po cca 3 týždňoch, keďže jeho účinok na organizmus je dlhodobý. Skvalitnenie erekcie by malo pretrvávať ešte istý čas aj po dobratí 2 mesačného balenia.

Erectan intim gel

Ďalším produktom je stimulačný lubrikačný gél s názvom Erectan intim gel, ktorý slúži na dokonalé vzrušenie oboch pohlaví. Obsahuje stimulujúce látky pre lepšie prekrvenie pohlavných orgánov.

Na internete nenájdete veľa diskusií užívateľov k tomuto výživovému doplnku, keďže nie je zatiaľ veľmi známy, ale myslím, že zložením zapadá do lepšieho priemeru výživových doplnkov určených na erekciu.

Aké máte skúsenosti s týmto prípravkom Vy? Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti v komentároch pod recenziou. Odporučili by ste tento doplnok stravy na poruchy erekcie?

 

Comments
  1. 4 roky ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist