Yellow vital – pre silnejšiu erekciu

Yellow vital

Yellow vital je dá sa povedať nový „hráč“ medzi doplnkami stravy na podporu erekcie a predčasnú ejakuláciu na slovenskom trhu. Vyvinutý bol spoločnosťou Guangzhou Bio-Resources Co., Ltd. V príbalovom letáku je uverejnený slogan „Objavte v sebe opäť tigra!“ Skutočne Vám ho Yellow vital pomôže objaviť?

Yellow vital

Yellow vital – pre silnejšiu erekciu

Prečo by ste si podľa predajcu mali Yellow vital kúpiť?

  • Tvrdší a väčší penis
  • Dlhotrvajúca erekcia
  • Zabraňuje predčasnej ejakulácii
  • Bez vedľajších účinkov
  • Účinok 1 tabletky až do 36 hodín
  • Zvyšuje libido
  • Anonymita doručenia
  • Kamenná predajňa v Trenčíne
  • Zvýšenie sexuálnej výkonnosti
  • Krátky regeneračný čas medzi orgazmami

Yellow vital je prírodný produkt využívajúci výťažky z rastlín, ktoré sa používajú v tradičnej čínskej medicíne. Jeho zloženie si môžete pozrieť v našej porovnávacej tabuľke, prípadne si môžete zloženie aj s podrobným popisom o účinných látkach pozrieť na oficiálnom webe yellowvital.sk . Taktiež na ich webe nájdete vo formáte .pdf protokoly o vykonaných skúškach, príbalový leták a povolenie z Úradu verejného zdravotníctva SR na predaj tohto produktu na Slovensku.

Balenia Yellow vital

Pri Yellow vital nie je v ponuke viac druhov tabletiek (ako napr. pri Zerexe), ktoré by boli určené na jednotlivé sexuálne problémy. 1 tabletka pôsobí širokospektrálne na všetky spomenuté problémy. Užívať sa môže maximálne jedna tabletka denne a to približne 60 min pred pohlavným stykom. Je možné si zakúpiť na skúšku len jednu tabletku, alebo jednotlivé balenia, ktoré obsahujú po 6 tabletiek.

1 tabletka Yellow vital

1 tabletka Yellow vital

Predaj Yellow vital

Objednávkový formulár je veľmi jednoduchý a prehľadný, v prípade záujmu o tento produkt s ním nebude mať nikto problém. Predajca deklaruje 100% záruku vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Podmienené to je ale 30 dňovou lehotou, v balení môže chýbať len jeden kus, a reklamáciu musíte oznámiť aj emailom. Produkt spätne posielate na vlastné náklady. K Yellow vital je vytvorená aj facebook-ová stránka s vyše 500 fanúšikmi. Síce nie je na nej veľký ruch, ale kto by mal záujem, usporadúvajú sa tam súťaže o produkty Yellow vital.

Kúpiť či nekúpiť Yellow vital ?

K produktu sa pozitívne vyjadril aj urológ MUDr. Ján Kleščinský. Jeho vyjadrenie si môžete prečítať TU. Yellow vital je na našom trhu krátko a nie je o ňom ešte veľa zmienok, myslím si ale, že aj napriek vyššej cene (cenovo jedna tabletka vychádza cca raz toľko ako Zerex) môže byť v budúcnosti silným konkurentom Zerexu.

Ak vás doplnok stravy Yellow vital oslovil natoľko, že by ste ho chceli čím skôr vyskúšať, pri objednávke v pracovné dni od 8:00 do 14:00 ho už na druhý deň môžete mať doma.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist