Ako na veľký penis? Jeho výhody a nevýhody

0

Je veľmi vzrušujúce, keď sa žene v živote objaví nový potenciálny partner. Môže to byť náhodné zoznámenie sa pri bare alebo si s ním píše správy už dlhé týždne. Jej túžbou je mať ho už konečne v sebe. Keď k tomu dôjde, tak občas môže naraziť na problém, ktorý na prvý pohľad nemožno rozpoznať. Výšku a váhu partnera odhadne hneď, ale veľkosť jeho nástroja zistí väčšinou až v ten výnimočný moment. Veľký penis je pre mnohé ženy lákadlom. Mnoho obdareným mužom to pridáva na sebavedomí. Je ale niekoľko faktorov, na ktoré sa často zabúda.

Niekedy je partnerov penis príliš malý, niekedy je ale naopak, až príliš veľký. Nie každá žena si užíva sex s veľkým penisom a nevie si s tým dať rady. Priveľký penis môže spôsobovať bolesť a záleží to aj od toho, do akej miery je žena roztiahnutá. Neplatí teda, že čím väčší penis je, tým je to lepšie. Mnoho žien preferuje priemerný alebo dokonca menší penis. V tomto článku sa dozviete viac podrobností a rady, ako si užiť veľký penis. 

Výhody veľkého penisu

Veľmi zjednodušene môžeme povedať, že väčší penis cíti žena v sebe viac, ako menší. S veľkým penisom je jednoduchšie stimulovať bod G a celkovo je možné s ním dosiahnuť na inak nedostupné miesta. To ale neznamená, že menší penis nedokáže spraviť svoje.

umelý penis a meter
Veľký penis je pre mnohé ženy prínosom, keďže dosiahne aj na vzdialenejšie body

Ocenia to obzvlášť ženy, ktoré sú menej citlivé z dôvodu užívania liekov alebo z iných dôvodov. Niekedy sú partneri trochu pri sebe, a vtedy je dlhší penis tiež vítaný.

Ak žena nemá problém s veľkým penisom, tak jej môže spôsobiť naozaj výnimočné uspokojenie.

PRODUKTY NA ZVÄČŠENIE PENISU
RužovýSlon
IntímneNákupy
VIMAX

Keď je penis priveľký

Každá žena má svoju vlastnú predstavu ideálnej veľkosti penisu. Niektoré už mali možnosť zažiť nepríjemnú bolesť z partnerovho priveľkého penisu. Najmä keď majú sex s obdareným mužom po prvýkrát, tak môžu byť nervózne a stuhnuté, čo situáciu ešte zhorší. Môže dôjsť aj k zraneniu alebo k neznesiteľnému zážitku. Nie je to ale dôvod na rozchod alebo vyhýbanie sa sexu. Pripravili sme pre vás niekoľko krokov, ktoré vám môžu pomôcť.

reakcia ženy na veľký penis
Pre niektoré ženy môže byť prvotná skúsenosť s veľkým penisom bolestivá

Ešte predtým však musíme vysvetliť, ako funguje vagína. Je to ako s balónom. Keď je prázdna, tak je stiahnutá. Keď do nej niečo vložíte, či už je to penis, erotická pomôcka alebo tampón, tak sa danému predmetu prispôsobí. Vaginálny kanál má dĺžku do 10 centimetrov, takže na uspokojenie skutočne nie je potrebný veľký penis. Podobne ako balón, dokáže sa však prispôsobiť aj väčšej veľkosti, čo niekedy ale môže trvať istý čas [1].

Ako na veľký penis

Našťastie existuje niekoľko spôsobov a rád, ktoré vám pomôžu aspoň čiastočne vyhnúť sa bolesti z veľkého penisu a užiť si ho čo najviac. 

Predohra

Rozhodne sa netreba do ničoho hrnúť na silu. Venujte dostatok času predovšetkým predohre. Môžete v nej robiť všetko, čo sa vám páči. Orálny sex prispeje k prirodzenému zvlhčeniu pre pohodlnejšie vniknutie. Prstovanie a erotické pomôcky pomôžu roztiahnuť vagínu. Pomáha aj flirtovanie s partnerom cez správy v priebehu dňa. Pre navodenie dobrej atmosféry môžete zapáliť zopár sviečok a pustiť vašu obľúbenú hudbu. Na uvoľnenie pred sexom je skvelá aj senzuálna masáž. Dôležité je uvoľniť sa a zároveň udržiavať mieru vzrušenia a je len na vás, čo vám k tomu pomáha.

Choďte na to pomaly

Nie je najlepší nápad vraziť 20-centimetrový penis naraz do vagíny. Nezáleží, či má kontrolu nad tempom muž alebo žena. Minimálne prvé zásuny by mali byť veľmi pomalé. Keď sa žena postupne uvoľní a dokáže prijať celú dĺžku a šírku penisu, tak aj prírazy môžu byť rýchlejšie a hlbšie. Tempo ale zrýchľujte len veľmi pozvoľna, čo zabráni rýchlej ejakulácii partnera.

Používajte veľa lubrikačného gélu

Niektoré ženy ešte nikdy predtým nepotrebovali používať lubrikačný gél, pretože sú dostatočne vlhké aj bez neho. Aj pre ne v tomto prípade platí, že lubrikačný gél je potrebný. Je vhodné ho pri sexe opakovane aplikovať. Sex je vďaka tomu kĺzavejší a vzrušujúcejší. Na výber sú rôzne druhy lubrikačných gélov. Medzi najbežnejšie patria gély na báze vody, silikónu alebo na báze oleja, ktoré ale nie sú vhodné na sex s kondómom.

Počúvajte svoje telo

Bolesť je prirodzená súčasť ľudského tela a hovorí nám, že niečo nie je v poriadku. Venujte jej pozornosť a rozhodne ju neignorujte. Nie je múdre užívať akékoľvek prípravky tlmiace bolesť, len aby ste zvládli veľký penis. Mohlo by to mať vážne následky.

Sledujte reakcie svojho tela. Sex s veľkým penisom môže byť príjemnejší v určitých obdobiach cyklu ženy, kedy je krčok maternice vyššie a je jemnejší. Keď zistíte, že sex počas periódy je viac nepríjemný, ako zvyčajne, tak sa mu radšej vyhýbajte. Radšej navrhnite orálny sex, prstovanie alebo erotické pomôcky.

použi kód "ZLAVA10" a získaj zľavu 10 %

Dýchajte

Keď je žena nervózna z veľkého penisu, tak sa môže stať, že zadržiava dych alebo dýcha veľmi plytko. Zadržiavanie dychu môže v tele spôsobiť napätie, kvôli ktorému bude preniknutie do vagíny ešte náročnejšie. Plytké dýchanie môže viesť k hyperventilácii. Poznáte to, keď máte v končatinách pocit brnenia. Nie je to nič závažné, keď si to ihneď uvedomíte a začnete znovu normálne dýchať. Dýchacie cvičenia sú mimochodom dôležitou súčasťou tantrického sexu, pri ktorom si správne dýchanie môžete osvojiť.

sex s mužom
Pri sexe s mužom, ktorý má väčší penis je dôležité správne dýchať

Nemusí vždy dochádzať k úplným zásunom

Je to jedna z vecí, na ktoré sa pri sexe s veľkým penisom zabúda. Nie je nevyhnutné, aby pri sexe zakaždým dochádzalo k zasunutiu celej dĺžky penisu do vagíny. Najcitlivejšou časťou penisu je napokon práve žaluď. U ženy je to zase prvých pár centimetrov vagíny, ktoré sú najcitlivejšie. Nie je teda potrebné ísť až po koreň penisu, čo žene spôsobuje najviac bolesti.

Prenechajte kontrolu žene

Keď má žena problém zvládať veľký penis, tak je dôležité zvážiť aj vhodné polohy. Ideálne sú polohy, pri ktorých žena kontroluje tempo a hĺbku. Dokáže tak zmierniť bolesť pri sexe. Zvyčajne sú to polohy, kedy je žena hore a osedlá si partnera.

atraktívna žena v posteli
Nebojte sa prenechať kontrolu žene, ktorá bude korigovať tempo a hĺbku

Alternatívy sexu s veľkým penisom

Niekedy partnerka nie je dostatočne nadržaná, nie je vhodné obdobie, aby mala sex alebo nemáte lubrikačný gél. V takýchto prípadoch je mnoho iných alternatív, ako si užiť aj tak.

Orálny sex

Môžete si to vzájomne spraviť ústami. Poloha 69 je na to perfektná. Aj pri orálnom sexe však platí, že pre ženy je jednoduchšie orálne uspokojovať menší penis. A to obzvlášť u žien s menšími ústami.

Análny sex

Análny otvor je ešte užší ako vagína a nemá vlastné prirodzené lubriknty, takže s veľkým penisom naň musíte ísť o to opatrnejšie. Nie je to nič nemožné, musíte na to ale ísť veľmi pomaly a používať veľa lubrikačného gélu.

PREDAJ LUBRIKAČNÝCH OLEJOV
RužovýSlon

Vzájomná masturbácia

Je to veľmi vzrušujúce, keď sa žena s mužom vzájomne uspokojujú rukami a pozerajú sa pritom na seba. Môže to vo vás prebudiť exhibicionistické túžby. Partneri sa môžu začať vzájomne provokovať už počas dňa zasielaním si šteklivých fotografií.

Dry humping

Tento anglický výraz by sa voľne mohol preložiť ako „sex na sucho“. Nemusíte sa pri tom ani vyzliekať. Je to šúchanie a trenie svojich pohlavných orgánov o pohlavné orgány alebo inú časť tela partnera alebo partnerky. Môžete to robiť cez spodné prádlo alebo cez nohavice, či legíny. Nie je to záležitosť len pre tínedžerov. Stimulácia klitorisu je pre ženy veľmi príjemná a dokážu pritom dosiahnuť vyvrcholenie ženy aj muži. Je to o to príjemnejšie, keď je muž obdarený veľkým penisom, ktorý bude žena výrazne cítiť aj cez oblečenie.

Erotické hračky

Milujeme erotické pomôcky. Uľahčujú masturbáciu, priviedli mnoho žien k ich prvému orgazmu a celkovo skvalitňujú intímny život nejednej ženy. Na trhu je široký výber rôznych tvarov a veľkostí. Žena si ich môže užívať sama alebo aj s pomocou partnera.

Penis je priveľký pre kondómy

Niektorí muži s veľkým penisom sa stretávajú s problémom nasadiť si kondóm. Táto situácia spôsobuje nemalé komplikácie, keď sa pár chce chrániť pred otehotnením, prípadne pred prenosom pohlavných chorôb.

Bežné veľkosti kondómov môžu byť pre niekoho príliš malé a je pri nich riziko pretrhnutia sa. Našťastie väčšina menších a väčších výrobcov kondómov ponúka aj atypické veľkosti. Značka Trojan ponúka radu Magnum a Durex veľkosti od XL po XXL. Niekedy môžu ženy pri navliekaní kondómu partnerovi zistiť, že so svojou veľkosťou preháňal.

kondómy na zelenine
Pre veľký penis sa odporúčajú kondómy veľkosti XL a XXL

V skutočnosti sú tieto kondómy len o trochu väčšie v porovnaní s bežnými veľkosťami. Obyčajné kondómy sú tak elastické, že sa dajú natiahnuť na každý penis. Je možné ich natiahnuť na hlavu človeka alebo aj na červený melón. Väčšie veľkosti slúžia skôr pre uspokojenie mužského ega, ako pre praktické využitie.

Je možné používať aj ženský kondóm, ktorý sa vkladá do vagíny a je zvyčajne väčší, ako kondómy pre mužov. Vyhnete sa tak komplikáciám pri navliekaní kondómu na veľký penis.

Vždy však môžete použiť aj iné spôsoby, ako predísť otehotneniu, akými je aj antikoncepcia. Niektoré páry tieto formy ochrany aj kombinujú.

Riziko spojené s veľkým penisom

Pri sexe s obdareným partnerom je vyššie riziko vzniku infekcií močových ciest. Je to spôsobené tým, že sa do močovodu dostane viac baktérií, ako zvyčajne.

Môžete tomu predísť používaním kondómu. Vyhýbajte sa sexu vo vode a dôkladne umývajte erotické pomôcky pred aj po použití. Dôležitý je aj dostatočný prísun tekutín, pretože vymočenie sa po sexe prečistí močovú trubicu. Ak sa u vás infekcia močových ciest vyskytuje často, vždy to konzultujte so svojím lekárom.

maketa penisu
Pri sexe s partnerom s väčším penisom hrozí vyššie riziko infekcie močových ciest

Komunikácia je dôležitá

Na záver pripomíname, že je veľmi dôležité, aby žena so svojím partnerom komunikovala.  Vždy by mu mala oznámiť, keď je pre ňu niečo bolestivé alebo keď má robiť niečo inak. 

Ženy často tieto veci s partnerom neriešia, čo vedie k priemernému sexu a ich nespokojnosti. Ich partner si to mnohokrát ani neuvedomuje, a preto mu to treba povedať. Ak je pre ženu veľký penis nepríjemný, mala by sa o tom s partnerom rozprávať.

Nie je to voči mužovi fér, keď pred ním partnerka tají svoje túžby a potreby. 

Záver

Z veľkého penisu netreba mať obavy. Je to výzva, ktorá sa však dá zvládnuť. Zvyčajne je potrebný istý čas, kým prídete ako na to. Keď ale získate skúsenosti a zistíte, čo sa vám páči, tak si môžete užiť kvalitný sex s množstvom orgazmov.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.