Sú niektoré erekčné tabletky zadarmo na skúšku ?

Lacné erekčné tabletky?

Podľa tvrdení čitateľov nášho portálu sú mnohí ochotní zaplatiť primeranú cenu za účinné erekčné tabletky, ale radi by sa presvedčili o ich účinnosti bez rizika minutia peňazí na niečo, čo nebude mať vplyv na ich erekciu. Preto kladú otázky v zmysle, či predajcovia neposkytujú aj nejaké „vzorky na skúšku“ zadarmo.

Erekčné tabletky zadarmo?

Erekčné tabletky zadarmo?

E-reX 24 zadarmo

Jediný produkt, pri ktorom sa pri propagácii spomína slovo „zadarmo“ sú tabletky E-reX 24, kde máte na vyskúšanie 15 dennú kúru a následne pri nespokojnosti môžete produkt vrátiť aj pri čiastočne spotrebovanom balení. Odporúčané dávkovanie je jedna tabletka denne tj. 15 tabliet zadarmo. Tabletky E-reX 24 sa užívajú dlhodobo.

Zerex a Yellow vital – garancia vrátenia peňazí

Pri týchto produktoch sa síce nespomína čarovné slovo „zadarmo“ no poskytujú viac menej to isté, čo predajca produktu E-reX 24.

Pri Zerexe vám poštovou poukážkou vrátia celú sumu za produkt, ktorý ste mali objednaný/vyskúšaný a neboli ste s ním spokojný. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na produkt Zerex Ultragold, ktorý je na dlhodobé užívanie. Z balenia môžu byť spotrebované maximálne dve tabletky. Pre bližšie informácie kontaktujte predajcu.

Pri Yellow vital musíte reklamáciu v priebehu 30 dňovej lehoty oznámiť mailom a v balení nesmie chýbať viac ako jedna tabletka. Produkt posielate predajcovi na vlastné náklady. Pre viac informácii navštívte web predajcu.

1 tabletka na skúšku

Predajcovia na posmelenie mužov k nákupu poskytujú ešte jednu alternatívu, ktorou je možnosť kúpy len jednej tabletky. Je tomu tak pri tabletách Zerex (okrem Zerex Ultragold), pri tabletách Yellow vital a určite aj pri iných značkách výživových doplnkov na mužskú potenciu. 1 tableta stojí cca 6€ v závislosti od značky. Samozrejme pri kúpe celého balenia vychádza cena tablety podstatne menej.

Ako ste sa mohli dočítať, nič nie je úplne zadarmo. Minimálne zaplatíte poštovné, aby ste predajcovi poslali naspäť produkt, s ktorým nie ste spokojný. Vyskúšanie voľnopredajných tabletiek na erekciu nie je zadarmo, ale tých pár € za jednu tabletku, alebo poštovné nikoho finančne nezruinuje. Rozhodnutie ale necháme na vás …. (my by sme vás najskôr poslali k lekárovi)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist