ArginMax FORTE – doplnok výživy na podporu erekcie

ArginMax FORTE pre mužov

Ďalším výživovým doplnkom, ktorý si na našom trhu pomaličky získava svoje miesto je ArginMax FORTE pre mužov. Opäť je nutné pripomenúť, že je to doplnok stravy a tak nemôžete očakávať rovnaké účinky ako napr. pri užívaní Viagry. Na druhej strane ArginMax Forte nie je viazaný na lekársky predpis a pri jeho užívaní sa neprejavujú žiadne vedľajšie účinky. Je možné ho zakúpiť v lekárňach aj v eshopoch.

Výživový doplnok ArginMax FORTE

Výživový doplnok ArginMax FORTE

Výrobca uvádza, že ArginMax Forte prispieva:

  • k dlhodobému zlepšeniu erekcie
  • k prekrveniu pohlavných orgánov
  • k sexuálnej výkonnosti

ArginMax Forte sa opiera o synergické pôsobenie účinných zložiek – Forte complex (viď. tabuľka). Ako si môžete všimnúť, veľmi podobné zloženie má aj Clavin a aj Zerex, ktorý ale navyše obsahuje aj účinnú látku, ktorá sa nazýva Maca – tzv. „Peruánska viagra“. Dané zloženie dáva predpoklady, že tento doplnok stravy spĺňa to, čo výrobca sľubuje.

Aby sa požadované účinky dostavili, musíte dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie, tj. 1. týždeň 3 tabletky denne a následne po 1. týždni 2 tabletky denne. Pre maximálny účinok by ste mali ArginMax Forte užívať aspoň dva týždne. K tomu Vám bude stačiť jedno balenie s obsahom 45 tabliet, ktoré Vám vydrží 19 dní. Po vysadení by Vám účinok mal pretrvávať ešte nasledujúce dva týždne. Tu je ale dôležité poznamenať, že jednorazové užitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie. Dlhodobé užívanie pozitívne pôsobí na sexuálne funkcie a erekciu. V internetových diskusiách natrafíte aj na negatívne reakcie, ale prevládajú pozitívne skúsenosti. Myslím, že o kvalite výrobku hovorí aj samotný fakt, že jeho tvárou v televíznej reklame sa stal uznávaný český sexuológ a popularizátor sexuológie MUDr. Radim Uzel, CSc.

ArginMax Forte pre ženy

ArginMax Forte je zatiaľ jediným výživovým doplnkom na podporu erekcie recenzovaným na našom webe impotent.sk, ktorý má aj osobitnú verziu pre ženy ArginMax Forte pre ženy, ktorý je určený na povzbudenie sexuálnej túžby žien.

V komentároch pod recenziou máte možnosť sa pýtať na veci, ktoré neviete, prípadne hovoriť o svojich pozitívnych a negatívnych skúsenostiach.

Páčila sa Vám recenzia? Dajte o nej vedieť aj Vašim známym.

 

ArginMax FORTE – doplnok výživy na podporu erekcie
3.3 (65.71%) 7 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

TOPlist

STAŇ SA LEPŠÍM MILENCOM

V našich článkoch sa dozvieš množstvo užitočných rád, tipov a informácií.

  • Naučíš sa, ako dokonale uspokojiť svoju partnerku/partnera.
  • Naučíš sa, ako dosiahnuť lepšiu erekciu.
  • Naučíš sa, ako dlhšie vydržať pri súloži.
  • Získaš v posteli väčšie sebavedomie.
  • Dozvieš sa rôzne zaujímavosti z erotickej tematiky.
Zavri okno

Neváhaj a pridaj sa k čitateľom našich článkov

Neposielame SPAM! Taktiež ho nemáme radi.

Tvoj e-mail nebude poskytnutý tretej strane.