Ako prebieha swingers party

0

Swingers kluby

Uvažujete, že by ste zašli na swingers party? Swingers klubov, z ktorých si môžete vyberať, je u nás viacero. Pravidlá a priebeh parties býva však podobný.

Čo swingers party nie je

Predstava väčšinovej neznalej verejnosti je taká, že na týchto akciách prebiehajú len samé „prasačiny“, nechutný skupinový sex, ktorému sa oddávajú samí sfetovaní vyvrheli. A akonáhle tam prídete, všetci sa na vás hneď vrhnú tak, že sa na konci ani nepostavíte na nohy.Tak toto swingers party naozaj nie je!

Prírodná Viagra

Čo sú teda swingeri zač?

Swingers je jednoducho životný štýl. Jeho milovníci sú normálni ľudia, na ktorých ich záľubu určite nespoznáte na prvý pohľad. Avšak na túto svoju záľubu a schopnosť prijať svoju sexualitu sú náležite hrdí.

Swingeri sú ľudia, ktorí vyznávajú a praktizujú sex nielen so svojím partnerom, ale aj s ďalším človekom či párom. Samozrejme s tým musia všetci zúčastnení súhlasiť. Sú zodpovední a sex si užívajú jedine s ochranou. Väčšina swingerov sú slušní, spokojní a otvorení ľudia. Je medzi nimi menej rasistov a homofóbov.

Swingers party pomáha párom spestriť si ich intímny vzťah a splniť si svoje túžby po viac partneroch či po tom, aby sa na nich pri sexe niekto pozeral, bezpečne a úplne anonymne.

Kto môže prísť na swingers party?

Na bežnú swingers party môžu prísť páry a samotné ženy. Samotní muži nie sú vítaní, pre nich kluby organizujú špeciálne akcie. Čo sa týka veku, je obmedzený iba dolnou hranicou, a tou je 18 rokov. Horná hranica nie je stanovená. Ani žiadne iné podmienky a obmedzenia. Snáď len, že účastníci by nemali byť pod vplyvom alkoholu alebo drog. Napriek mnohým mylným predstavám a predsudkom sa ľudia vo swingers kluboch k sebe správajú slušne a rešpektujú sa.

Čo sa stane po príchode do swingers klubu?

Party začína v určitú hodinu. Je dobré prísť včas a byť tam od začiatku. Keď do klubu prídete, budete privítaní, dostanete welcome dring a tiež nejaké občerstvenie. V pokoji sa posadíte v spoločenskej miestnosti a bavíte sa. Rozprávate sa, popíjate a nasávate atmosféru. A v priebehu toho sa možno zoznámite s ďalším párom či ženou, s ktorými si trošku „poklábosíte“ a zistíte, či ste si sympatickí, a možno sa pustíte do „niečoho viac“.

V ďalšej fáze večera sa pôjdete osprchovať a prezliecť. Svoje veci vrátane mobilného telefónu si uložíte do skrinky. Samozrejme nie je povolené čokoľvek fotiť či natáčať. Počas akcie je väčšina ľudí odetá iba do osušky, ženy prípadne do erotickej bielizne.

Na swingers party je bezpečnosť a hygiena na prvom mieste
Na swingers party je bezpečnosť a hygiena na prvom mieste

Swingers a sex

Až sa dostatočne uvoľníte a prídete na to, že je načase pokročiť, môžete sa presunúť do niektorej z izieb. V nej sa môžete milovať so svojím partnerom, prípadne sa môžete len maznať. Môžete k sebe niekoho pribrať alebo sa k niekomu pridať, alebo môžete zostať sami. Môžete byť sami vedľa iného páru, alebo sa môžete s iným párom prestriedať. Je to len na vás a vzájomnej dohode. Niektoré páry chcú byť len videné, nabrať inšpiráciu a sexi atmosféru. Žiadny skupinový sex ani nič podobné nie je povinnosťou. Ide iba o to, aby ste sa cítili dobre a večer si užili. Pokojne môžete celý večer presedieť v spoločenskej miestnosti a baviť sa.

Hygiena a bezpečnosť na prvom mieste

Súčasťou klubov býva aj bazén, ktorý je možné využiť na relaxáciu a maznanie. Samotný pohlavný styk však v bazéne povolený nie je. Dôvodom je hygiena.

K dispozícii máte väčšinou dostatočné množstvo kondómov, obrúskov a osušiek. Dbajte na zdravie svoje i ostatných. Ak máte podozrenie, že nie ste úplne zdraví, je slušnosť do klubu neprísť. A to nielen čo sa týka pohlavných chorôb, ale aj bežných vírusových ochorení.

Stanovte si hranice

Predtým, než sa so svojím partnerom či partnerkou vyberiete do niektorého zo swingers klubov, odporúčame stanoviť si hranice. Dohodnite sa spolu, kam až ste ochotní zájsť a čo už je cez čiaru. Mnohokrát sa však pod vplyvom atmosféry swingers party a klubu rozhodnete svoje medze prekročiť. Avšak váš partner toto zdieľať nemusí. Rovnako sa môže stať, že aj keď si hranice a pravidlá stanovíte, že na mieste zistíte, že to jednoducho „nedáte“ vy alebo váš partner. Pre tieto prípady je dobré stanoviť si nejaké „bezpečnostné“ slovo, ktoré bude pre druhého jasný signál, že takto teda nie.

Čo je Rozhodovacia hodinka?

Počas tejto doby sa môžete rozhodnúť, či na swingers party zostanete alebo nie. Ak počas tejto doby zistíte, že to nie je nič pre vás, alebo že vám nevyhovuje súčasná spoločnosť, môžete odísť a vo väčšine swingers klubov neplatíte poplatok za vstupné.

Základné pravidlá swingers party

  1. Nie znamená nie. Kedykoľvek.
  2. Akékoľvek obťažovanie klientov je neprípustné
  3. Vstup povolený iba od 18 rokov, a to párom a ženám
  4. Mal by sa používať kondóm
  5. Nepreháňať to s alkoholom
  6. Zákaz vytvárania akýchkoľvek audio a videozáznamov či fotografií
  7. Dodržiavanie mlčanlivosti a diskrétnosti

Zaujala vás téma SWINGERS ? Prečítajte si aj článok Čo to je swingers party

 

4.5/5 - (4 votes)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.