Swingers party. Čo to je?

Čo je to swingers party?    

Swinging je ne-monogamné správanie. Obidvaja sexuálni partneri súhlasia so začlenením ďalšieho človeka, páru, či viac ľudí do svojich sexuálnych hrátok. Môže ísť ale aj o výmenu partnerov. Ak navštívite swingers party, nie je to však nutné. Mnoho párov navštevuje swingers party preto, aby sa milovali len spolu a nechali sa pri tom vidieť, prípadne sledovali pri milovaní niekoho iného. Alebo si len jednoducho užili tú vzrušujúcu atmosféru. Najdôležitejšie ale je, že nikto nie je do ničoho nikým nútený.

Prírodná Viagra

Ako swingers party prebieha?

Swingers party je veľmi dobre naplánovaná a organizovaná zábava. Večer sa väčšinou odohráva v klubovej spoločenskej miestnosti, kedy ako zákazníci sedíte pri bare, pri stole, v boxoch, na sedačkách atď. Môžete byť nahí, zahalení v osuške či v erotickej bielizni. Polonahota zvyčajne odstráni všetky zábrany, ktoré ste si so sebou priniesli. Majitelia klubu riadia celý večer a zvyčajne dopĺňajú aj program s erotickou tematikou. V priebehu večera môže prebehnúť lesbi show, striptíz, erotický tanec, atď. Potom, čo sa rozhodnete, že sa chcete ísť venovať sexu, môžete sa odobrať do niektorej z izieb. Sex si môžete užívať v páre, tak ako ste prišli, s ďalším človekom alebo párom, v prípade ak ste si vzájomne „sadli“.

Osobnostný význam

Swingers party je veľmi sofistikovaná zábava s jasnými pravidlami a v žiadnom prípade nejde o bezhlavú súlož muža s čo najviac ženami. Naopak, jedná sa o životný štýl a vstup do tzv. inej dimenzie. Mnoho párov považuje svoju prvú návštevu swingers klubu za odrazový mostík, ktorý im dal nový životný smer a vložil do ich sexuálneho života dlhodobú iskru.

Pravidlá

Na swingers party je výslovný zákaz vstupu samotným mužom (okrem niektorých konkrétnych akcií). Toto prvé pravidlo platí vo všetkých kluboch, ostatné pravidlá sa už mierne odlišujú. Žena na swingers party môže prísť sama. Ak na party vyrazíte, mali by ste ísť najčastejšie ako manželia, alebo minimálne partneri.Pokiaľ si muž prizve so sebou spoločníčku len „na oko“, aby sa tam vôbec dostal, je zvyčajne odhalený a obaja sú z klubu vykázaní. Medzi najčastejšie a najdôležitejšie pravidlá patria aj právo odmietnuť kohokoľvek, kto vás osloví a nie ste ochotní sa s ním venovať erotike, alebo právo opustiť klub kedykoľvek budete chcieť. Požívanie alkoholu je dovolené, ale len s mierou. Drogy sú zakázané.

Swingers party
Na swingers party je vstup len samotným mužom zakázaný

Swingers kluby na Slovensku

Aktuálne nevieme povedať, že koľko swingers klubov sa nachádza po celej Slovenskej republike. Pozor však na kluby, ktoré sa len tvária ako swingers kluby, ale v skutočnosti sa jedná o night club-y, ktoré swingers party ponúkajú len ako doplnkovú službu. Tieto sa medzi klasické swingers kluby nepočítajú.

Zaujala vás téma SWINGERS? Prečítajte si aj článok Ako prebieha swingers party