LIDERIN – skúsenosti s jeho účinkami na erekciu

Tabletky LIDERIN

Samostatný web venujúci sa len tomuto výživovému doplnku som nenašiel, na rozdiel od ostatných recenzovaných produktov na erekciu. Liderin ale nájdete vo viacerých internetových obchodoch napr. aj v eshope klubzdravia.sk .

Výživový doplnok LIDERIN

Výživový doplnok LIDERIN

Podľa výrobcu účinnejší Liderin Ginseng je vhodné užívať:

  • ak potrebujete zlepšiť svoj sexuálny život
  • ak chcete vyvolať erekciu
  • ak počas sexuálneho styku nedokážete udržať erekciu
  • ak chcete predĺžiť čas erekcie
  • ak chcete dať svojmu sexuálnemu životu impulz

LIDERIN a LIDERIN Ginseng

V predaji sú dva typy tohto prípravku: LiderinLiderin Ginseng. Rozdiel medzi nimi je v zložení a cene. Liderin ginseng je drahší a obsahuje aj ženšen, ktorý pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu. Odporúčané dávkovanie sú 3 tabletky minimálne 1 hodinu pred pohlavným stykom. Dĺžku trvania účinku jednej dávky sa mi nepodarilo zistiť, ale samotné zloženie Liderinu (viď. tabuľka) nie je nič extra a dá sa predpokladať, že nedosahuje najlepšie výsledky.

Nebude Vám to ani dlho trvať a na internete nájdete množstvo negatívnych reakcií na tento prípravok. Keď si k tomu ešte pripočítam jeho zloženie a cenu jednej dávky 4.8 € pri lacnejšej verzii Liderinu a 10.1 € pri jeho drahšej variante, tak by som sa pri výbere určite pozeral iným smerom, napr. TU.

Nech sú Vaše skúsenosti s Liderinom akékoľvek, napíšte mi to prosím do komentárov pod recenziu. Môžete tým pomôcť  mnohým ďalším mužom nájsť  správnu cestu k riešeniu ich problému s erekciou.

Páčila sa Vám recenzia? Dajte o nej vedieť aj Vašim známym.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist