Vibračné nohavičky – diskrétny orgazmus aj na verejnosti

0

Vibračné nohavičky sa radia medzi erotické hračky, ktoré sa môžu nosiť po celý deň bez výraznejších obmedzení. Ich účinkom však môže byť orgazmus za orgazmom, a to aj na verejnosti. Pokiaľ prejavy slasti žena dokáže zakryť, pokojne si vibračné nohavičky môže zaobstarať.

Vibračné nohavičky sú skvelé pre sólo stimuláciu, ale aj pre hrátky medzi partnermi. Z ich názvu je zrejmé, že sa jedná o dámsku spodnú bielizeň doplnenú o vibračný prvok. V prevažnej väčšine sú určené pre ženy, no niektoré modely môžu byť vhodné aj pre mužov.

Ich podstatou je stimulácia klitorisu a vagíny prostredníctvom vibrácii. Výrobcovia a návrhári neustále vylepšujú a zdokonaľujú dizajn vibračných nohavičiek, aby ich účinnosť bola čoraz väčšia.

žena s vibračnými nohavičkami
Úlohou vibračných nohavičiek je stimulovať klitoris a vagínu prostredníctvom vibrácii

Väčšina vibračných nohavičiek vyzerá zvodne a sexy, no nie všetky. Niektoré sú určené aj na rôzne iné situácie, aby neboli príliš nápadné.

Koniec koncov, jedna vec je istá. S diaľkovo ovládanými vibračnými nohavičkami už bežné nakupovanie nikdy neostane bežným.

Typy vibračných nohavičiek

Existuje mnoho typov vibračných nohavičiek, ktoré je možné rozdeliť do niekoľkých základných skupín. Delenie spočíva v tom, akým spôsobom dochádza k stimulácii vagíny a klitorisu pod nohavičkami.

PREDAJ VIBRÁTOROV
RužovýSlon

Nohavičky s vibrátorom

Väčšina vibračných nohavičiek funguje na nasledujúcom princípe. Sú to zvyčajne klasické nohavičky, pokojne čipkované alebo z rôznych materiálov. Tie majú diskrétne vrecko, do ktorého sa vkladá vibračné vajíčko, motýlik alebo mini vibrátor. Nohavičky sú navrhnuté tak, aby vibrácie stimulovali vagínu a najmä klitoris.

čierne čipkované tangá
Čipkované tangá s diskrétnym vreckom na vibrátor

Samodržiace nohavičky

Tieto nohavičky sa označujú aj ako „C-string tangá“. Sú podobné ako bežné tangá, nemajú však bočné popruhy, ktoré by ich držali okolo pásu. Vyrábajú sa z plastu, no ich povrch je z látky alebo iného mäkkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Samodržiace nohavičky však nedržia na mieste tak spoľahlivo, ako je to u klasických nohavičiek. Niektoré modely majú funkciu vibrácie.

Vibrátory pod nohavičky

Najväčšou výhodou vibrátorov pod nohavičky je, že sa môžu nosiť aj pod bežnými nohavičkami. Nemusia sa vkladať do žiadneho vrecka v nohavičkách. Majú na sebe malý výbežok, ktorý sa zasunie do vagíny, aby lepšie držali na mieste. Následne dochádza k stimulácii prostredníctvom vibrácii. Tieto vibrátory je často možné ovládať na diaľku.

Nositeľné vibrátory s popruhmi

Nie sú to vlastne ani nohavičky, ich nosenie je však veľmi podobné. Jedná sa vyslovene o erotickú hračku. Môže to byť napríklad „vibračný motýlik“ alebo „vibračný králik“, ktorý má navyše popruhy obopínajúce pás.

vibračný motýlik
Vibračný motýlik s obopínajúcim sa pásom. Zdroj: ruzovyslon.sk

Bezdrôtové vibračné nohavičky

Všetky vyššie spomenuté typy vibračných nohavičiek môžu byť bezdrôtové. Znamená to, že sa môžu ovládať na diaľku. Zvyčajne to funguje do vzdialenosti 15 m. Ak sa ovládania chopí druhá osoba, tak stimulácia bude neočakávaná a k orgazmu môže dôjsť kedykoľvek. Niektoré modely je dokonca možné ovládať aj cez aplikácie v telefóne z akéhokoľvek miesta na zemi.

Masážne tangá s korálkami

Vyzerajú podobne ako klasické tangá, no v prednej časti majú namiesto látky dva pruhy korálok, ktoré sa usadia po stranách vagíny. Nejedná sa teda o vibrujúci prvok, no stimulácia je veľmi podobná. Korálky stimulujú klitoris pri každom pohybe a navyše stimulujú aj partnerov penis pri vnikaní do vagíny.

Ako si vybrať vibračné nohavičky?

Ponuka vibračných nohavičiek je celkom široká. Rozhodne si každý príde na svoje. Pre maximálnu spokojnosť je ale potrebné vedieť, na čo sa pri výbere pozerať.

Každá žena musí zvážiť, či jej viac vyhovujú nohavičky so vstavaným mini vibrátorom, nohavičky s vymeniteľným vibrátorom, prípadne vibračné nohavičky s externou alebo vnútornou stimuláciou. Ďalším dôležitým údajom pri výbere je, či žena chce vibračné nohavičky ovládané na diaľku alebo nie.

Tu sú faktory, na ktoré sa pri výbere vibračných nohavičiek nesmie zabudnúť:

  • Výber správnej veľkosti
  • Poskytuje vibrujúci prvok to, po čom túžim?
  • Výber správnej farby
  • Chcem to používať samostatne alebo s partnerom?
  • Zúčastní sa pri výbere aj partner?
čipkované nohavičky
Pri výbere vibračných nohavičiek dbajte na ich materiál a veľkosť

Veľkosť

Výber správnej veľkosti má rovnaké pravidlá ako tomu je pri kupovaní erotickej spodnej bielizne. Každá žena vie, či jej to sedí dobre alebo nie. Vibračné nohavičky sú v tomto úplne rovnaké.

Existuje celá rada veľkostí, vďaka čomu sa určite nájde tá správna. Niektoré nohavičky však môžu byť vyrábané v rôznych krajinách. Preto sa občas môže stať, že deklarovaná veľkosť úplne nezodpovedá skúsenostiam, ktoré žena má od iných predajcov.

Odporúčame nakupovať len od osvedčených dodávateľov. Ich veľkostné tabuľky by mali byť spoľahlivé. Pri nákupe cez internet je dobré prečítať si aj užívateľské recenzie, kde sa môžu vyskytnúť aj zmienky o správnosti uvedených veľkostí.

Materiál a tvar 

Zvážiť materiál a tvar je tiež dôležité. Niektoré nohavičky sú bavlnené a vibrujúci prvok je zo silikónu. Tangá môžu byť z hodvábneho textilu alebo nylonu. Každý výrobca môže používať iné materiály a každému zákazníkovi môže vyhovovať niečo iné.

Pri vyberaní vibračných nohavičiek odporúčame sústrediť sa najprv na štýl samotných nohavičiek. Vibrujúci prvok by mal nasledovať až potom. Sú to totiž nohavičky, ktoré musia byť v prvom rade pohodlné. Ak by neboli komfortné, tak to nezachráni ani tá najúžasnejšia stimulácia z vibrovania.

POZNÁMKA: Čím menší je vibračný motorček, tým slabšie budú vibrácie. Na druhej strane, väčšie zariadenia môžu byť menej pohodlné na nosenie po celý deň.

PRODUKTY PRE INTÍMNE ZDRAVIE ŽIEN
Proerecta WOMEN
Femm passion libido
Erexan FEMINA

Výhody vibračných nohavičiek

Vibračné nohavičky sú veľmi diskrétne. Okrem osoby, ktorá ich nosí, o nich nikto nebude ani len tušiť.

Ich hlavnou výhodou je výnimočná stimulácia. Vibračný prvok väčšinou stimuluje klitoris alebo je zasunutý vo vagíne. Ovládanie na diaľku partnerom navyše umocňuje pocit vzrušenia. Zážitky a pocity s vibračnými nohavičkami si mnohé ženy pred ich vyskúšaním nevedia ani predstaviť.

Nič nedokáže napodobniť vibrujúcu stimuláciu medzi nohami kdekoľvek na verejnosti. Všetky zmysly vtedy spozornia. Vibračné nohavičky sú skvelé aj ako súčasť predohry.

šťastná žena
Vibračné nohavičky môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek

Používanie vibračných nohavičiek s úspešným dosiahnutím orgazmu dokáže zlepšiť náladu každej žene. Záplava endorfínov sa prejaví aj navonok a všetci naokolo sa budú diviť, prečo je tvár danej ženy zrazu taká rozžiarená. Najlepšie na tom však je, že len ona bude vedieť, čo sa práve udialo.

Vibračné nohavičky poskytujú stimuláciu bez potreby používania rúk. Pri ich nosení už nie je potrebné čakať na príchod domov a užívať si hrátky s obľúbeným vibrátorom len v spálni. Často sa dovtedy vzrušenie vytratí. S vibračnými nohavičkami je možné uspokojiť každý pocit vzrušenia prakticky okamžite.

Bezpečnosť pri používaní

Niektoré ženy môžu pri nosení vibračných nohavičiek počas bežného dňa uprednostňovať vibrácie, ktoré sú naozaj intenzívne. Tie však môžu pri nadmernom používaní viesť k znecitliveniu klitorisu. Nemalo by to byť trvalé, no aj tak je to nepríjemná záležitosť.

Zvyčajne k tomu dochádza pri modeloch bez ovládania na diaľku. Vibračné nohavičky s diaľkovým ovládaním by tomuto problému mali predísť, pretože sa kedykoľvek dajú vypnúť. 

Ďalšou vecou, na ktorú si treba dávať pozor, je batéria vo vibračnom prvku. Batéria vo vibrátoroch je vlastne jeden z hlavných dôvodov, prečo je dôležité vyberať si zariadenie od renomovaných výrobcov. Niektoré vibračné prvky je možné nabíjať a batéria sa z nich nedá vybrať.

Ak by zabudovaná batéria vo vnútri začala vytekať, rozhodne by nikto nechcel mať kyselinu roztečenú po intímnych partiách. Je to veľmi zriedkavé, no môže sa to stať. Z toho dôvodu je nevyhnutné zariadenie kontrolovať pri každom čistení. Navyše, ak výrobca na produkte neuvádza, že je vodotesný, nemal by sa používať v blízkosti vody.

Nemalo by sa zabúdať na to, že všetkého veľa škodí. Vibračné nohavičky môžu byť naozaj neodolateľné a niektoré ženy by ich najradšej nosili stále. Telu je ale potrebné nechať čas na oddych. Ako sa vraví, všetko s mierou.

oddych na posteli
Doprajte si čas aj na oddych a občas vymeňte vibračné nohavičky za tie klasické

Kde sa môžu vibračné nohavičky používať?

Vibračné nohavičky sa môžu nosiť všade, kde sa môžu nosiť klasické nohavičky. Zvyšok závisí na fantázii a odvahe.

Pripravili sme zoznam zaujímavých miest, kde by sa vibračné nohavičky mohli nosiť:

  • Kaviarne – Čím je rušnejšia, tým lepšie. Aj keď sú vibrácie tiché, dôležitý je aj psychologický aspekt. Obavy z toho, že si to niekto všimne, môžu oslabiť vzrušenie. Najlepšie je sadnúť si do rohu smerom k stene, kde človek jednoduchšie zabudne na okolité pohľady.
  • Kino alebo divadlo – Kino je pravdepodobne najpohodlnejšie miesto na nosenie vibračných nohavičiek. Žena sa pokojne môže ponoriť do sedadla a užívať si stimuláciu klitorisu naplno a v pohodlí. Pokojne môže dokonca vytočiť panvu dopredu tak, aby bol tlak nohavičiek na klitoris silnejší, bez toho, aby to niekto riešil. Je to skvelé miesto aj na ovládanie vibrácii partnerom prostredníctvom diaľkového ovládania.
  • Reštaurácie – Sú ďalším skvelým miestom na nosenie vibračných nohavičiek. Stačí sa posadiť za stôl a hrať sa pritom s diaľkovým ovládaním od nohavičiek. Tlmené svetlá a romantická atmosféra tomu dodávajú správny šmrnc. Preto je vhodné nájsť si reštauráciu, kde nemajú príliš jasné osvetlenie. Tam by to nemalo svoje čaro.
  • Hudobné kluby a diskotéky – Najvzrušujúcejším miestom na nosenie vibračných nohavičiek musí byť tanečný parket. Partner môže ovládať vibrácie na diaľku podľa hudby. Navyše sa môže svojej partnerky pokojne dotýkať a chytiť ju okolo pásu. Partnerka mu môže vyložiť stehno na boky a pritlačiť panvu k jeho telu, čím sa stimulácia z vibrácií ešte zintenzívni.

Možností je skutočne veľa. Netreba sa báť experimentovať a objavovať nové miesta. Vždy je však dobré si to vopred naplánovať.

Tipy pre čistenie a skladovanie

Len u máloktorých vibračných nohavičiek sa nedá vybrať vibračné zariadenie. Vďaka tomu je ich čistenie veľmi jednoduché. Aj napriek tomu je potrebné dodržiavať kľúčové pravidlá hygieny.

Samotné nohavičky sa môžu prať v práčke alebo ručne. Úplne rovnako ako je to pri klasických nohavičkách. Vždy si radšej treba overiť, či sa môžu dať do sušičky. Niektoré materiály by sa pod vplyvom vysokej teploty mohli poškodiť. Výrobcovia by túto informáciu mali poskytovať.

tangá na šnúre
Samotné nohavičky bez vibrátora pravidelne perte

Starostlivosť a čistenie vibračných prvkov môžu byť zložitejšie. Ak sú nabíjateľné, otvor na nabíjanie musí byť pri každom čistení zakrytý. Ak majú vyberateľné batérie, tie by sa mali vybrať na dobu, keď sa zariadenie nepoužíva. Inak by mohlo dôjsť k ich vytečeniu alebo by vibrátor mohol omylom zostať zapnutý.

Väčšina vibračných motorčekov nie je vodotesná, a preto by sa nikdy nemali ponárať do vody.

Nohavičky a vibrátor by sa mali skladovať v osobitných ochranných vrecúškach. Zároveň by mali byť skladované na chladnom a suchom mieste, bez dosahu priameho slnečného svetla.

Časté otázky

Mám používať lubrikačný gél pri nosení vibračných nohavičiek?

Lubrikant nie je nikdy na škodu. Jeho nadmerná aplikácia však môže spôsobiť, že nohavičky ním budú premočené. Lubrikačný gél je nevyhnutný len v takom prípade, kedy vibračné nohavičky majú prvok zasúvajúci sa do vagíny.

PREDAJ LUBRIKAČNÝCH OLEJOV
RužovýSlon

Som muž a chcem nosiť vibračné nohavičky. Existujú aj pánske modely?

Existujú aj také modely. Je ich však len zopár. Záleží aj na type stimulácie, ktorú chcete dosiahnuť. Môže sa jednať o stimuláciu semenníkov, análne uspokojovanie alebo niečo univerzálne. Vyhľadanie pánskych vibračných nohavičiek je rozhodne náročnejšie ako tých dámskych.

Záver

Vibračné nohavičky sú skutočne jedinečné. Ženy si vďaka nim môžu dopriať úžasnú stimuláciu klitorisu a vagíny kdekoľvek na verejnosti. Najlepšie na tom je, že sú vďaka tichým vibráciám nesmierne diskrétne. V erotických obchodoch a e-shopoch majú vždy na výber rôzne modely a veľkosti, a preto si určite každá žena príde na svoje.

5/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.