Satisfyer: Erotické hračky pre všetkých

0

Spoločnosť Satisfyer prišla na trh s jediným cieľom – sprístupniť nové sexuálne zážitky čo najväčšiemu počtu ľudí. V ich ponuke nájdete širokú škálu erotických pomôcok, z ktorých si vyberie naozaj každý. V článku sa pozrieme na všetko, čo vás môže pred nákupom produktov Satisfyer zaujímať. Dozviete sa viac o ich ponuke, kvalite výrobkov či moderných technológiách využívaných v oblasti sexuálnych pomôcok.

„Sexuálne wellness pre všetkých“

Takto znie hlavné motto spoločnosti Satisfyer. Odkedy prišli na trh, snažia sa priniesť kvalitné erotické pomôcky každému, kto chce objavovať svoju sexualitu. Bez ohľadu na pohlavie, orientáciu alebo vek.

Satisfyer sa drží teórie, že sexuálne uspokojenie by nemalo byť otázkou ceny. Vďaka tomu sa ich výrobky vyznačujú výborným pomerom ceny a kvality. Týmto prístupom sa im podarilo dosiahnuť popularitu naprieč celým svetom. Dnes sa erotické hračky Satisfyer predávajú vo viac ako 100 krajinách.

Široká škála produktov

Sexuálne preferencie každého jedného človeka sú odlišné. Spoločnosť Satisfyer si tento fakt plne uvedomuje. Vďaka tomu nájdete v ich ponuke široké spektrum produktov, ktoré uspokoja každé vaše želanie. Všetky kategórie obsahujú hračky v rôznych veľkostiach s rôznymi typmi stimulácie. Pri väčšine produktov si môžete dokonca vyberať aj z viacerých farebných kombinácií.

PREDAJ PRODUKTOV SATISFYER
RužovýSlon

Air Pulse

Veľmi populárnou kategóriou produktov sú stimulátory klitorisu využívajúce technológiu Air Pulse. Princíp spočíva v tom, že zariadenie namiesto mechanických vibrácií vytvára pulzy vzduchu s rôznym tlakom. Tieto tlakové vlny sú následne usmernené pomocou nadstavca v tvare tunelu priamo na klitoris.

Väčšina žien sa po prvom orgazme s Air Pulse stimulátorom odmieta vrátiť ku klasickým vibrátorom. Hlavnou výhodou je, že masáž vzduchom nespôsobuje nadmernú stimuláciu klitorisu. Bez priameho dotyku prináša orgazmy plné rozkoše s rýchlosťou a jemnosťou.

vibrátory a ďalšie erotické hračky
Značka Satisfyer ponúka širokú škálu rôznych erotických hračiek pre mužov aj ženy

Najobľúbenejším produktom v tejto kategórii je už dlhodobo Satisfyer Pro 2. Ide o kompaktné a tiché zariadenie. Hoci nepodporuje technické vychytávky, ako ovládanie cez mobil, no za výhodnú cenu posunie váš sexuálny život na novú úroveň.

VEDELI STE, ŽE: Na klitorise sa v priemere nachádza až 8-tisíc nervových zakončení.

Vibrátory

Ak ste fanúšikom tradičných vibrátorov, pri Satisfyer rozhodne nebudete mať problém s výberom. Nájdete tu všetky tvary, veľkosti, funkcie a farby, ktoré si vymyslíte. Či už preferujete malý a nenápadný vibrátor zameraný iba na klitoris, alebo chcete veľký a výkonný tyčový vibrátor, ponuka produktov Satisfyer vás nesklame.

Na výber máte z týchto kategórií:

 • Klitorisové vibrátory – malá konštrukcia vám poskytne rozkoš nenápadným, no účinným spôsobom.
 • Klasické vibrátory – všestranné erotické hračky, ktoré sa výborne hodia na masturbáciu či spestrenie sexu s partnerom. Na výber máte z mnohých farieb a dizajnov.
 • Rabbit vibrátory – od klasických vibrátorov sa líšia tým, že majú dodatočný klitorisový vibrátor. Vďaka tomu poskytujú vaginálnu aj klitorálnu stimuláciu naraz.
 • Hrejivé vibrátory – máte radi pocit tepla a stimuláciu vibráciami? V tom prípade bude táto kategória pre vás. Vibrátor sa vie zohriať až na 39 °C, čím prispieva k prekrveniu a vyššej intenzite sexuálneho zážitku.
PREDAJ VIBRÁTOROV
RužovýSlon
 • Vibrátory pre páry – konštrukcia v tvare U poskytuje možnosť na stimuláciu klitorisu, bodu G a penisu zároveň. Do sexu s partnerom tak prinesie intenzívnejší zážitok pre obe strany.
 • Multivibrátory – po nasadení na penis stimulujú oboch partnerov naraz. Ich tvar však otvára široké spektrum možností aj pri masturbácií či predohre.
 • Prstové vibrátory – tieto malé zariadenia sú výbornou voľbou na stimuláciu všetkých erotogénnych zón. Nasaďte si vibrátor na prst a nechajte sa uniesť jemnými vibráciami.
 • Tyčové vibrátory – veľká rukoväť, pohyblivá stimulačná hlavica a vysoký výkon robia z tyčových vibrátorov nielen pomocníkov na ceste k orgazmu, ale aj účinnú pomôcku pri masáži svalstva po celom tele.
 • Vibrátory na penis – vďaka špeciálnemu tvaru stimulujú vibráciami špičku penisu.
vibrátor pre ženu
Satisfyer ponúka tak menšie ako i robustnejšie tyčové vibrátory

Masturbátory

V ponuke spoločnosti Satisfyer nájdete aj pomôcky, ktorých cieľom je priniesť mužom pocit penetrácie aj pri masturbácii. Vnútro pevnej vonkajšej konštrukcie vypĺňa silikónový návlek. Vďaka tomu je penis stimulovaný po celej jeho dĺžke.

Opäť je k dispozícii široké spektrum možností prispôsobenia. Viete si napríklad regulovať vnútorný tlak, čím sa masturbátor dokonale prispôsobí tvaru vášho penisu. Okrem toho je v ponuke Satisfyer viacero vnútorných návlekov, ktoré sa líšia vzormi na povrchu. Zakaždým tak môžete vyskúšať niečo nové.

Krúžky na penis

Krúžky na penis (Satisfyer rings) sú jednoduchá pomôcka, ktorá poskytuje viacero výhod. V prvom rade sú obľúbené vďaka vibráciám, ktorými stimulujú penis, semenníky a klitoris pri sexe s partnerkou. To však nie je všetko. Takýto krúžok môže priniesť viacero benefitov aj pri masturbácii.

rôzne druhy erotických pomôcok
Krúžok na penis slúži na stimuláciu nielen penisu, ale i semenníkov

Nasadením krúžku, ktorý je elastický a tesne prilieha na penis, dôjde k lepšiemu nahromadeniu krvi v penise. Čo to pre vás znamená? Intenzívnejší orgazmus a kvalitnejšiu erekciu. Krúžky sú preto často používanou pomôckou na riešenie ľahkej erektilnej dysfunkcie.

Análne hračky

Spoločnosť Satisfyer myslí aj na priaznivcov análneho sexu. Ponuka v tejto kategórii možno nie je taká široká, ako napríklad pri vibrátoroch. Avšak máte na výber z troch základných druhov análnych hračiek – análne vibrátory, kolíky a guličky.

Ben Wa guličky

Známe aj ako venušine guličky. Sú skvelou pomôckou na posilnenie svalov panvového dna. Satisfyer má v ponuke rôzne tvary, veľkosti a hmotnosti guličiek, takže si ich viete prispôsobiť podľa vlastných potrieb.

Guličky môžete používať či ste v práci, na nákupoch, alebo doma. Vďaka praktickému pútku je ich zavádzanie aj vyberanie jednoduché a pohodlné.

Venušine gulička a spodná bielizeň
Venušine guličky sú veľmi dobrou pomôckou na posilnenie močového mechúra, prípadne po pôrode

Oscilujúce jadro guličiek pri vašom pohybe generuje jemné vibrácie, ktoré aktivujú svalstvo panvového dna, vďaka čomu ich posilňujú. Práve tieto svaly majú zásadný vplyv na vaše orgazmy, ale aj orgazmy vášho partnera. Okrem toho prinášajú zdravotné benefity pri slabosti močového mechúra alebo po pôrode.

Ďalšie Satisfyer produkty

Okrem samotných hračiek sa spoločnosť Satisfyer rozhodla vyrábať aj iné produkty, ktoré súvisia so sexom alebo starostlivosťou o intímne partie. Príkladom sú lubrikačné gély s rôznymi efektmi. Samozrejme, v ponuke sú aj gély neutrálne. Ak však chcete skúsiť niečo nové, k ďalšej objednávke pridajte hrejivý či chladivý gél.

V ponuke značky Satisfyer nájdete aj menštruačné kalíšky, ktoré sami navrhli a vyrábajú. Ak teda máte skúsenosti s ich hračkami a vyhovuje vám kvalita či pocit z materiálov, určite oceníte aj Satisfyer kalíšky.

Okrem toho v ponuke nájdete aj rôzne doplnky a prípravky k erotickým hračkám. Či už hľadáte inú veľkosť nadstavca na Air Pulse stimulátor, alebo chcete dezinfekčný prostriedok vyrobený priamo na pomôcky Satisfyer.

PREDAJ PRODUKTOV SATISFYER
RužovýSlon

Aký materiál sa používa na výrobu Satisfyer produktov?

Táto otázka je pre mnohých zákazníkov rozhodujúca pri výbere sexuálnych hračiek. Nikto predsa nechce po použití hračky riešiť zdravotné problémy. Našťastie, Satisfyer myslí na zdravie svojich klientov.

Povrch každého Satisfyer produktu, ktorý by mohol prísť do kontaktu s vašim telom, je vyrobený z:

 • lekárskeho silikónu,
 • ABS-plastu,
 • Cyberskin (TPE).

Každý z týchto materiálov bol dôkladne testovaný a označený za zdravotne nezávadný. Pri výrobe sa zároveň kladie dôraz na kvalitu materiálu, aby produkt dlho vydržal. Orgazmy dosiahnuté pomocou Satisfyer hračiek si teda môžete vychutnávať opakovane a bez obáv o zdravie vašich intímnych partií.

TIP: Ak chcete mať 100 % istotu z hľadiska hygieny, pridajte si do objednávky aj dezinfekčný prostriedok od značky Satisfyer. Po každom použití zariadenie opláchnite a vydezinfikujte.
materiál produktov
Väčšina Satisfyer produktov je vyrobená z lekárskeho silikónu, teda nepredstavuje žiadne zdravotné riziko

Dajú sa Satisfyer hračky používať vo vode?

Spríjemniť si orgazmom sprchovanie alebo horúci kúpeľ po náročnom dni je pre mnohých účinnou formou relaxu. Bola by teda škoda, keby sexuálne hračky Satisfyer neboli vodeodolné.

Výrobca myslel aj na tieto situácie a takmer všetky pomôcky majú krytie IPX7. Znamená to, že vydržia 30 minút ponorené pod vodou v hĺbke 1 metra. Vďaka tomu si ich funkcie môžete užívať v sprche aj vo vani.

Z odolnosti voči vode vyplývajú aj ďalšie dve výhody. Prvou je, že čistenie hračiek po použití je jednoduchý proces. Stačí ich opláchnuť pod teplou vodou, pokojne aj s jemným mydlom. Taktiež nie je problém s použitím lubrikačného gélu na báze vody, čo je v mnohých situáciách veľkou výhodou.

Moderné technológie a sexuálne hračky

Produkty Satisfyer nie sú zaujímavé iba vďaka rozkoši, ktorú vám vedia poskytnúť. Tieto hračky si našli veľa fanúšikov aj zabudovanými „smart“ funkciami.

Satisfyer Connect

Vibrátory už dávno nie sú zariadenia, ktoré by fungovali iba v režimoch On alebo Off. Spoločnosť Satisfyer sa prispôsobila technologickým trendom a vyvinula aplikáciu Satisfyer Connect. Pomocou nej viete vybrané produkty ovládať cez aplikáciu v mobile alebo smart hodinkách od Apple.

Zariadenie stačí spárovať pomocou Bluetooth a zábava sa môže začať. Samozrejme, nie každý produkt značky Satisfyer je ovládateľný na diaľku. Táto funkcia si vyžaduje pokročilejšie technológie, vďaka čomu je cena zariadenia o niečo vyššia. Je preto len na vás, či si priplatíte za viac zábavy, alebo sa budete držať tradičnej funkcionality.

Program Play

V aplikácii sa vďaka funkcii Program Play viete hrať s nastaveniami frekvencie a intenzity stimulácie. Môžete si vybrať z predvolených programov alebo si vytvoriť vlastné, ktoré sa dajú zdieľať s ostatnými používateľmi. Aj vy si viete stiahnuť programy od iných ľudí.

Satisfyer Love Triangle tlakový vibrátor
Satisfyer Love Triangle tlakový vibrátor je možné ovládať priamo cez mobil. Zdroj: ruzovyslon.sk

Keď spustíte nahrávanie, aplikácia začne zaznamenávať ovládanie zariadenia v reálnom čase. Vami zvolenú sekvenciu potom uloží ako nový program, ktorý si môžete neskôr spustiť. Ďalšia možnosť je vytvorenie programu kreslením. Prstom na obrazovke nakreslíte krivku, ktorá bude reprezentovať zmeny v intenzite stimulácie.

Remote Partner

Funkcia Remote Partner je určená pre ľudí, ktorí si chcú dopriať akúsi formu sexu na diaľku. Vďaka pripojeniu cez internet dokáže partner ovládať váš vibrátor, aj keď práve nie ste spolu. Okrem toho sa priamo cez aplikáciu viete spojiť prostredníctvom chatu či videohovoru.

Music Vibes

Už samotný názov tejto funkcie napovedá, o čo asi ide. Chcete vedieť, aké by to bolo, keby ľudia mohli cítiť hudbu? Vďaka vybraným sexuálnym hračkám od Satisfyer s tým nie je problém. Pripojte vibrátor k aplikácii Spotify a užite si orgazmus v rytme vašej obľúbenej hudby.

Zhrnutie

Ak hľadáte cenovo dostupné erotické pomôcky na spestrenie vášho sexuálneho života, Satisfyer je skvelou voľbou. Zo širokej škály produktov, ktoré sú podľa recenzií kvalitné a naozaj efektívne, si vyberie každý. So značkou Satisfyer sa môžete vybrať na erotické dobrodružstvá a objavovať doteraz skryté časti vašej sexuality.

Zdroj: 

4/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.