Ako môžem identifikovať falošné lieky na podporu erekcie?

Ako sa dočítate aj v odpovedi na otázku týkajúcu sa kúpy liekov na podporu erekcie cez internet, veľké množstvo liekov predávaných týmto spôsobom je falošných. Pre vaše zdravie je veľmi dôležité, aby ste sa takýmto liekom vyhli, pretože ich užívanie je nebezpečné a v krajných prípadoch môže dokonca zapríčiniť smrť.

Ako môžete rozoznať falošné lieky na erekciu od tých pravých?

V mnohých prípadoch je to veľmi komplikované. Je v záujme podvodníkov, aby ich lieky boli čo najviac podobné tým pravým, aby ich oklamaný zákazník nemohol rozoznať od originálu. Preto sa snažia čo najlepšie napodobniť tvar, veľkosť a farbu tabletky, ako aj vzhľad a veľkosť balenia.

Ak sa snažíte posúdiť, či je predajca liekov na podporu erekcie dôveryhodný, mali by ste sa zamerať na tieto body:

  • Ide o lieky na lekársky predpis? Drvivá väčšina cez internet predávaných liekov na podporu erekcie, ktoré na oficiálnu kúpu vyžadujú lekársky predpis, je falošných. Zároveň však existujú voľne predajné lieky proti impotencii, ktoré môžete nakúpiť od oficiálnych a overených distribútorov a predajcov.

TIP: Na trhu je dostupných mnoho doplnkov stravy na podporu erekcie. Najpredávanejšie sú tabletky Zerex. Najlacnejšie sú tabletky Erexan a v poslednom roku získali u mužov prudký nárast popularity tabletky eJoy.

  • Je na stránke predajcu jeho pravdivá adresa? Predajcovia, ktorí sa skrývajú a o ktorých nemáte dostatok informácií, pravdepodobne predávajú falošné lieky. Predajcu si poriadne preverte a ak sa vám čokoľvek nezdá, určite od neho nič nekupujte.
  • Informuje vás predajca o bezpečnom spôsobe užívania? Je dôležité, aby ste pred začatím užívania liekov na podporu erekcie navštívili vášho lekára a vaše rozhodnutie s ním dôkladne prebrali. Väčšina dôveryhodných predajcov liekov na impotenciu svojich zákazníkov o možných rizikách dôkladne informuje.
  • Sú lieky riadne zabalené v balení s príbalovým letákom? Každý dôveryhodný predajca dodáva lieky zabalené v oficiálnom balení, ktoré obsahuje príbalový leták s dôkladnými inštrukciami na bezpečné užívanie. Ak vám boli dodané lieky, ktoré tento bod nespĺňajú, radšej sa ich konzumácii vyhnite.
Lieky na podporu erekcie

V množstve liekov na podporu erekcie je niekedy náročné nájsť tie pravé a fungujúce účinné látky

Obráťte sa na vášho lekára

Myslite na to, že lieky ako Viagra sú dostupné iba na lekársky predpis, čo má svoj dôvod. Ich užívanie totiž nie je pre každého človeka bezpečné a lekár musí najprv preveriť to, či sú pre vás vhodné.

V prípade voľne predajných liekov či výživových doplnkov je situácia iná, avšak aj pri nich urobíte najlepšie, keď si necháte poradiť od odborníka.

Tento článok je súčasťou rozsiahlej zbierky odpovedí na časté otázky týkajúce sa impotencie (erektilnej dyfunkcie). Prezrite si všetky časté otázky o erektilnej dysfunkcii

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist