Erotické hry: Oživte váš sexuálny život

0

Môže sa stať, že v určitom bode sexuálne túžby vo vašom vzťahu zoslabnú. Je to pomerne bežný jav, ktorý sa však dá rôznymi spôsobmi napraviť. V tomto článku vám preto dáme niekoľko tipov na erotické hry. Pomocou nich si môžete prirodzene zvýšiť chuť na sex, čo do vzťahu prinesie novú dávku vášne.

Najprv nájdite dôvod

Erotické hry síce vedia obnoviť túžbu po sexe, no nedajú sa považovať za dlhodobé riešenie. Je preto dôležité hľadať dôvody zníženého libida.

V dnešnej dobe je často na vine stres a každodenné povinnosti. Kvôli nim sa ľudia nevedia uvoľniť a naplno si užiť večer s partnerom. V takom prípade často pomôže pár dní voľna – ideálne v prostredí, kde vás nič nebude rušiť. Objednajte si na predĺžený víkend ubytovanie pre dvoch a doprajte si pár dní plných lásky (pokojne aj s erotickými hrami).

Okrem veľkého množstva práce však môže zníženie chuti do sexu spôsobiť aj zdravotný problém. Práve preto je dôležité venovať pozornosť aj hľadaniu samotnej príčiny, nie iba riešeniu dôsledkov. (1, 2)

PREDAJ EROTICKÝCH HIER
RužovýSlon

Erotické hry

V obchodoch nájdete rôzne erotické stolové hry. Na rozprúdenie sexuálnej zábavy však nepotrebujete kupovať hru. Príležitostí je veľa a častokrát sú zadarmo. Stačí trocha kreativity a aj obyčajná činnosť ako varenie sa môže zmeniť na hru, ktorá sa z kuchyne postupne presunie do postele.

bozkávanie v kuchyni
Oživiť váš sexuálny život môžete aj napríklad sexom v kuchyni pri príprave jedla

Pravda alebo odvaha

Klasika, ktorá nesmie chýbať na žiadnej teenagerskej párty. Nič vám však nebráni v jej hraní, aj keď už máte teenagerske časy za sebou. Správnym výberom otázok a úloh viete vďaka nej naplniť večer erotikou a vášňou.

Začnite tým, že si vy aj váš partner napíšete aspoň 5 úloh. Môžete začať niečím vtipným s ľahkým sexuálnym podtónom. Nechajte napríklad vášho manžela, aby si obliekol vašu sexi podprsenku. Postupne môžete prejsť k vyzliekaniu, predohre a skončiť pri sexe. (1)

TIP: Sexuálne pomôcky dokážu vašim erotickým hrám poskytnúť nový rozmer. V sexshopoch nájdete širokú škálu erotických pomôcok, s ktorými môžete experimentovať.

Hádaj, čo to je?

V tejto erotickej hre sa bude váš partner musieť spoľahnúť na hádanie pomocou dotyku. Princíp je jednoduchý – jeden z vás si vyberie niekoľko predmetov a postupne ich prikladá na rôzne časti tela toho druhého. Samozrejme, ten kto háda, bude mať prekryté oči.

Na predmetoch použitých v tejto hre v podstate nezáleží. Ich výber je len na vašej kreativite. Dôležité sú pocity, ktoré vyvoláte ich prikladaním k partnerovmu telu. Môžete ich napríklad jemne prikladať na erotogénne oblasti. Jemný dotyk v kombinácii s momentom prekvapenia vďaka prekrytiu očí rýchlo vybuduje očakávané sexuálne napätie. (1)

milovanie so zaviazanými očami
Erotické hry so zaviazanými očami dodajú vášmu sexuálnemu životu iskru

Maľovanie na telo

Ste obaja vášniví umelci? V tom prípade môže byť táto hra správnym riešením na oživenie sexuálnych túžob vo vašom vzťahu. Stačí nakúpiť štetce a jedlé farby na kožu. Často sú vyrobené z čokolády, takže vám budú aj chutiť.

Je len na vás, či si budete zadávať úlohy na maľovanie, alebo to necháte na fantázii partnera. Okrem dotykov štetcom je pre mnohých vzrušujce aj následné oblizovanie farby, ktoré tiež dokáže vzbudiť erotickú vášeň. (1)

Strip poker

Ak vás oboch baví poker a máte doma karty, môžete vyskúšať „strip poker.“ Poker je hazardná hra, ktorá sa bežne hrá so žetónmi reprezentujúcimi peniaze. V tomto prípade vymeníte slovo „hazardná“ za „erotická“ a žetóny za kusy oblečenia.

Začnite tak, že obaja na sebe máte približne rovnaké oblečenie, aby bola hra vyvážená a férová. Potom už len hráte klasický poker, ale namiesto žetónov sa hrá o kusy oblečenia.

erotický strip poker
Strip poker spočíva vo výmene žetónov za jednotlivé kúsky oblečenia

Aj pri tejto erotickej hre máte veľa možností, ako si ju prispôsobiť. Dohodnite sa, či prehraté oblečenie ostáva v hre a viete ho získať späť v ďalšom kole, alebo nie. Hru si môžete „okoreniť“ tým, že sa budete vyzliekať navzájom. Rozhodne nezabudnite určiť, čo čaká hráča, ktorý ako prvý ostane bez oblečenia. (1)

PREDAJ EROTICKÝCH HIER
RužovýSlon

Vyhýbajte sa sexu

Cielené vyhýbanie sa sexu, keď chcete zvýšiť svoju chuť na sex, možno znie ako nezmysel. Verte ale tomu, že vďaka tejto hre dokážete vytvoriť sexuálne napätie, aké ste ešte nezažili.

Hlavnou myšlienkou tejto hry je, že zo života na určitý čas vynecháte sex, ale akékoľvek správanie spojené so sexom je povolené. Naplno si užívajte tieto aktivity:

  • bozkávanie,
  • masáže,
  • dotyky,
  • reči s erotickým podtónom,
  • vlastne čokoľvek, čo vzrušuje vášho partnera.

Vydržte v tomto režime napríklad týždeň. Sami uvidíte, že sa po pár dňoch nebudete vedieť dočkať sexu na konci. (2)

Role-play

Overená klasika, ktorou rýchlo oživíte vášeň vo vašom vzťahu. Stačí zistiť, aké sexuálne fantázie má váš partner a zábava sa môže začať. Pre čo najlepší efekt je dobré komunikovať o detailoch.

Väčšinou ide o konkrétne povolanie alebo filmovú postavu, takže vás asi čaká nákup špeciálneho oblečenia či iných rekvizít. Pamätajte však na to, že ide o investíciu do sexuálneho života medzi vami a vašim partnerom, ktorá sa oplatí. (2)

RADA ODBORNÍKA: Veľmi podceňovaným nástrojom na budovanie sexuálneho napätia je očný kontakt. Počas hrania erotických hier sa partnerovi čo najviac pozerajte do očí.

Upravte si vašu obľúbenú hru

Vyššie sú popísané niektoré populárne erotické hry. To však nemusí nutne znamenať, že sa budú páčiť vám a vášmu partnerovi. Ak máte obľúbenú hru, ktorú často hrávate alebo ste sa pri nej spoznali, pokojne ju využite.

S trochou kreativity dokážete akúkoľvek hru premeniť na zábavu plnú vášne, ktorá vás privedie až k sexu. Požiadajte o návrh aj partnera a otvorene sa rozprávajte o vašich túžbach a fantáziách. (2)

Stolové erotické hry

Ak vás predsa len zaujímajú stolové hry s erotickým podtónom, určite nebudete mať problém s výberom. Obchody ponúkajú širokú škálu hier z tohto žánru. Je len na vás, či chcete kartovú hru zameranú na bližšie spoznanie partnera, alebo hľadáte hru priamo spojenú so sexom.

Erotická postrehová hra
Slonia postrehová hra. Kúpite na: ruzovyslon.sk

Riaďte sa podľa kociek

Asi najjednoduchším príkladom na hry v tejto kategórii sú rôzne kocky, ktoré vám naplánujú sex. Môžete si vybrať kocky zamerané iba na predohru. Hodíte si kockami a tie vám povedia, akým spôsobom sa dostanete do tej správnej nálady.

Kocky zamerané na sex nájdete napríklad v balení po dvoch. Jedna určí miestnosť v byte, druhá polohu a zvyšok už je len na vás a vašom partnerovi. Pokojne si môžete kúpiť obe hry a naplánovať si tak celý sex iba pomocou hracích kociek.

Kartové hry

V tejto kategórií nájdete veľa typov hier. Niektoré sú decentné a obsahujú iba zľahka šteklivé otázky zamerané na „prelomenie ľadov“. Hra v tomto štýle sa hodí napríklad aj na oslavu so skupinou kamarátov.

Na druhej strane spektra sú kartové hry, ktoré asi vo väčšom počte nebudete chcieť hrať. Karty už neobsahujú iba decentné otázky. Môžete sa tešiť aj na úlohy, ktoré rozhodne oživia váš sexuálny život.

Doskové hry

Máte radi komplexné hry, ktoré sa dajú hrať aj celý večer? Napríklad v štýle Monopoly či Activity, ale so sexuálnou tematikou? Nie je problém. Stačí chvíľu hľadať a určite niečo nájdete.

Tieto hry často kombinujú prvky z predošlých spomínaných kategórií. Avšak vďaka hracej doske a rozsiahlejším pravidlám vás hra bude baviť dlhšie. Aj preto sa výborne hodia na skrátenie dlhých zimných večerov s vašim partnerom. (3)

PREDAJ EROTICKÝCH HIER
RužovýSlon

Zhrnutie

Keď vo vzťahu chýba erotika a sexuálne napätie, určite to neprospieva ani vám, ani vášmu partnerovi. Je to situácia, ktorú treba aktívne riešiť, inak sa bude iba naďalej zhoršovať. Našťastie, riešenie je často pomerne jednoduché. Nebojte sa rozprávať o príčinách a spoločne hľadajte spôsob, ako sa dostať späť k aktívnemu sexuálnemu životu. Erotické hry sú skvelým prvým krokom na ceste k objavovaniu a rozvíjaniu vašich sexuálnych túžob.

Zdroje:

(1) 9 Sexy Games to Spice Up Your Relationship – https://www.everydayhealth.com/sexual-health/9-sexy-games-spice-up-your-relationship/

(2) 13 Sexy Games To Help You & Your Partner Explore Your Desires – https://www.bustle.com/p/13-games-that-can-help-you-increase-sexual-desires-in-your-relationship-9634799

(3) Erotické hry pre dospelých – https://eroticke-humorne-predmety.heureka.sk/f:23906:8405124/

5/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.