Clinic sex: Keď nemocničné prostredie vzrušuje

0

Sú ľudia, ktorí majú strach len pri pomyslení na nemocnicu a lekárske zákroky. Typický zápach dezinfekcie a chlad medicínskej ocele na nich pôsobia odpudzujúco a snažia sa od nich držať čo najďalej. Potom je tu však komunita ľudí, v ktorých prostredie nemocnice vyvoláva sexuálne túžby. Chcete aj vy spoznať vzrušenie spojené s clinic sexom? V článku sa dozviete viac o nástrojoch, praktikách a tipoch pre čo najpríjemnejší zážitok.

Clinic sex a medicínsky fetiš

Pojmy clinic sex a medicínsky fetiš (v angličtine používaná aj skratka medfet) bývajú často zamieňané, keďže spolu veľmi úzko súvisia. Pôžitok z clinic sexu sa väčšinou nezaobíde bez fetišu pre medicínske prostredie. Naopak, keď sa spoja medicínsky fetiš a správny partner alebo partnerka, výsledkom bývajú praktiky clinic sexu.

Clinic sex spravidla zahŕňa výraznejšie rozlíšenie dominantného a submisívneho partnera. Najčastejšie ide o lekára alebo sestričku, ktorí rôznymi spôsobmi vyšetrujú svojho pacienta. Z tohto dôvodu sa clinic sex môže považovať za akúsi podskupinu BDSM praktík.

PREDAJ BDSM POMÔCOK
RužovýSlon

Praktiky clinic sexu

Základný princíp medicínskeho fetišu, teda interakcia medzi lekárom (sestričkou) a pacientom, je výborným základom pre role play. Kúpiť lekársky plášť alebo sexi kostým sestričky nie je vôbec komplikované. Práve preto je forma uniformy a hranie svojej role asi najčastejšou praktikou používanou v rámci clinic sexu.

hra na sestričku a pacienta
Medicíny fetiš začína hraním role sexy sestričky a pacienta

Ak však vaše sexuálne fantázie nekončia pri role play z nemocničného prostredia, môžete postupne skúšať aj pokročilejšie praktiky:

  • Medicínske znehybnenie – známe aj ako bondage, čo priaznivci BDSM dobre poznajú. V tomto prípade sa na znehybnenie používajú medicínske pomôcky, napríklad pripútanie ku gynekologickému kreslu alebo zvieracie kazajky.
  • Cievkovanie – v medicíne používané na kontrolovaný odber moču, napríklad u pacientov v umelom spánku. Pri clinic sexe sa používa ako symbol dominancie prebratím kontroly nad takým základným procesom, ako je vylučovanie moču.
  • Sounding – jedno z riešení zúženia močovej trubice spočíva v jej manuálnom rozťahovaní. Lekári majú špeciálne pomôcky, ktoré do trubice zasúvajú, čím dokážu zväčšiť jej priemer. Stimulácia močovej trubice zvnútra niektorým ľuďom prináša sexuálne uspokojenie, vďaka čomu sa tento typ zákroku uchytil aj v clinic sexe.
  • Klystír – cieľom procedúry je vypláchnutie hrubého čreva. To, samozrejme, platí v medicínskej oblasti. V oblasti clinic sexu hrá významnú rolu opäť určitá kontrola nad vyprázdňovaním submisívneho človeka. Používajú sa na to sady na klystír, striekačky alebo špeciálne nástavce na sprchu.
  • Ihly a skalpely – pokročilé praktiky clinic sexu zahŕňajú aj ostré medicínske pomôcky, ako ihly a skalpely. Príkladom je odoberanie krvi alebo cielené narušenie kože prepichovaním, prípadne rezaním. Tu však výrazne stúpajú nároky na skúsenosti a sterilitu prostredia.
  • Authentic play – extrémom na spektre praktík clinic sexu je role play s kompletným zážitkom z lekárskeho zákroku. Pre dosiahnutie najvyššej možnej hodnovernosti sa používa napríklad narkóza, chirurgické rezy či následné šitie. Treba zdôrazniť, že tieto praktiky nie sú odporúčané do domáceho prostredia a môžu byť nelegálne. (2)

Často používané nástroje

Široká škála praktík znamená, že pri clinic sexe sa používa veľké množstvo rôznych medicínskych pomôcok. Na začiatok, keď sa so svojim medicínskym fetišom iba zoznamujete, budú stačiť bežne dostupné veci. Gumené rukavice, striekačky, sady na klystír… to všetko nájdete vo väčšine lekární.

rôzne medicínske nástroje
Pri clinic sexe sa používajú ako pomôcky rôzne medicínske nástroje

Ak budete chcieť intenzívnejšie zážitky, je dobré siahnuť po autentických pomôckach. Sem patrí napríklad vaginálne či análne spekulum. Tento nástroj sa pri lekárskej prehliadke zavádza do otvoru, kde sa následne roztiahne pre umožnenie vyšetrenia. V špecializovaných obchodoch sú dostupné aj fonendoskopy, sady na sounding, peány a podobne. Pre hodnovernejší zážitok zvoľte pomôcky z ocele, nie plastu.

Tipy pre začiatočníkov

Chystáte sa vyskúšať clinic sex, ale nemáte skúsenosti? Držte sa týchto tipov pre čo najlepší zážitok. Vyhnete sa zbytočným nepríjemným situáciám, vďaka čomu sa budete tešiť na ďalšie objavovanie clinic sexu a jeho praktík.

1.      Komunikácia s partnerom

Absolútnym základom spoznávania akéhokoľvek fetišu je otvorená komunikácia. Každý z partnerov má svoje túžby, ale aj hranice, za ktoré odmieta ísť. To treba za každých okolností rešpektovať. Ideálne je, ak si vopred dohodnete “safe word,“ teda slovo alebo frázu, pri ktorej treba okamžite zastaviť.

2.      Neponáhľajte sa

Najlepšie je začať od jednoduchého role play v kostýmoch so základnými pomôckami. Keď budete obaja pripravení, môžete pokračovať postupným objavovaním pokročilejších praktík. Vyhnete sa tak situácii, kedy nepríjemný zážitok hneď v úvode zničí chuť jedného z partnerov na ďalšie experimenty s clinic sexom.

3.      Dbajte na hygienu

Toto platí najmä pri pokročilých praktikách, kedy dochádza k narušeniu kože, čím sa zvyšuje riziko infekcie. Používajte sterilné nástroje, a ak je niečo jednorazové, nesnažte sa ušetriť peniaze opakovaným používaním. Výhodou je, že dezinfekcia je súčasťou nemocničného prostredia, takže pri starostlivosti o vaše pomôcky spojíte príjemné s užitočným.

4.      Vyhnite sa alkoholu a drogám

Trochu si spríjemniť sex alkoholom či inými ľahkými drogami nie je nič nezvyčajné. Pri objavovaní nových fetišov a sexuálnych praktík to však nie je dobrý nápad. Dvojnásobne to platí v prípade medicínskeho fetišu, kde do hry vstupujú ihly a iné ostré predmety. Medicínske pomôcky používajte iba v triezvom stave, aby ste sa vyhli vážnym zraneniam.

žena v príťažlivom kostýme zdravotnej sestričky
Podstatnou súčasťou clinic sexu sú kostými
PREDAJ BDSM POMÔCOK
RužovýSlon

Zhrnutie

Ak vás vzrušuje pocit, že sa niekto stará o vaše zdravie alebo chcete vy vyšetrovať niekoho druhého, clinic sex stojí za vyskúšanie. Inšpirujte sa praktikami a nástrojmi z tohto článku alebo nechajte pracovať vašu vlastnú fantáziu. V každom prípade začnite zľahka a pokročilejšie praktiky skúšajte postupne. Len tak sa ku clinic sexu budete vracať s radosťou a nadšením.

Zdroje:

5/5 - (1 vote)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.