Na trhu existuje veľké množstvo rôznych voľne dostupných produktov na zlepšenie erekcie. Väčšina z nich je založená na rastlinných ingredienciách, z ktorých každá iným spôsobom prispieva k zlepšovaniu kvality sexuálneho života muža a jeho partnerky.

Možné nežiaduce účinky

Podobne ako všetky lieky a doplnky stravy, aj tie na podporu erekcie môžu mať nejaké nežiaduce účinky. Keďže ide väčšinou o prírodné látky a suroviny, tieto účinky nie sú až tak časté, no môžu sa vyskytovať. Pred užitím takýchto produktov si vždy preverte možné nežiaduce účinky. Prípade ich prekonzultujte s vašim lekárom.

Aj pri kúpe doplnkov stravy je potrebné si dávať pozor

Aj pri kúpe doplnkov stravy je potrebné si dávať pozor

Ďalšie riziko spočíva v tom, že niektoré produkty neuvádzajú presné zloženie. V takomto prípade si nemôžete overiť každú ingredienciu a jej možné dopady na vaše zdravie. Celkovo je možné povedať, že trh s doplnkami stravy nie je tak prísne regulovaný, ako trh s liekmi.

TIP: Na trhu je dostupných mnoho doplnkov stravy na podporu erekcie. Najpredávanejšie sú tabletky Zerex. Najlacnejšie sú tabletky Erexan a v poslednom roku získali u mužov prudký nárast popularity tabletky eJoy.

Nakupujte bezpečne

Taktiež by ste si mali dať pozor na to, od koho doplnky stravy na podporu erekcie kupujete. Aby ste zabezpečili vaše vlastné bezpečie, mali by ste vždy nakupovať iba z overených zdrojov a vyhnúť sa tak kúpe nekvalitných alebo falošných liekov či doplnkov stravy.

Tento článok je súčasťou rozsiahlej zbierky odpovedí na časté otázky týkajúce sa impotencie (erektilnej dyfunkcie). Prezrite si všetky časté otázky o erektilnej dysfunkcii